کد خبر: 123933 A

طی مراسمی با حضور ریاست شورای اسلامی شهر ایلام، شهردار، مسئولین و کارکنان شهرداری مدیر منطقه یک و معاونین شهرداری ایلام معرفی شدند.

طی مراسمی با حضور ریاست شورای اسلامی شهر ایلام، شهردار، مسئولین و کارکنان شهرداری مدیر منطقه یک و معاونین شهرداری ایلام معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، در آغاز این مراسم منصور‌پور شهردار ایلام ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم گفت: همه کارکنان شهرداری وظیفه دارند تا شهروندان را از اقدامات انجام شده و مشکلات پیش روی شهرداری آگاه سازند.

منصور‌پور اضافه کرد: مطالبات شهرداری از ادارات و دوایر دولتی بالغ بر ۲۸۰ میلیارد ریال بوده که در صورت پرداخت این مبلغ توسط ارگان‌ها به شهرداری می‌توان اقدامات موثری در راستای خدمات رسانی به شهروندان انجام داد.

شهردار ایلام در ادامه افزود: تغییر و تحول در هر سازمانی لازمه بقای آن سازمان بوده و هر سازمان نیازمند تولید ایده‌های نو و روش‌های نوین مدیریتی برای تحول است.

منصور‌پور گفت: تغییر مدیریت به معنی وجود نقص در مدیر قبلی نیست؛ بلکه تغییر مدیریت‌ها از ضرورت‌های هر سازمانی است و موجب پویایی و رشد می‌شود.

در ادامه این مراسم شهریار اکبری به عنوان مدیر منطقه یک، جمشید واحدی به عنوان معاون عمران و شهرسازی، رمضان کرمی به عنوان معاون خدمات شهری، حبیب شریفی به عنوان مدیر اداری و مالی، غلامرضا طاهری به عنوان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدارحم محکی به عنوان رئیس اداره اجرائیات معرفی شدند.

در پایان این مراسم منصور‌پور شهردار ایلام و مظفر میرزاد رئیس شورای اسلامی شهر ایلام از تلاش‌ها و خدمات ارزنده مدیران و مسئولین قبلی تقدیر و تشکر کرده و از مسئولین و مدیران جدید خواستند که با همدلی، وحدت و تلاش مضاعف بتوانند در خدمات رسانی به شهروندان و تغییر در چهره شهر موثر‌تر از گذشته گام بردارند.

تودیع و معارفه خدمات رسانی رئیس شورای اسلامی شهر رشد شورای اسلامی شهر شهرداری محرم مشکلات معاون ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر