کد خبر: 128132 A

جانشین هنگ مرزی مهران از کشف بیش از ۷۰۰کیلو گرم توتون و تنباکوی قاچاق، همچنین دو دستگاه رایانه توسط مرزبانان مهران خبر داد.

جانشین هنگ مرزی مهران از کشف بیش از ۷۰۰کیلو گرم توتون و تنباکوی قاچاق، همچنین دو دستگاه رایانه توسط مرزبانان مهران خبر داد.

به گزارش ایلنا فرماندهی مرزبانی استان ایلام سرهنگ دوم «احمد رضا حاتمی» جانشین هنگ مرزی مهران با اعلام این خبر بیان کرد: مرزبانان پست کنترل و مراقبت ویژه بهرام آباد هنگ مرزی مهران مستقر در بازچه بین المللی شهرستان مهران موفق به کشف بیش از ۷۰۰ کیلوگرم توتون و تنباکوی قاچاق از قاچاقیان شدند.

وی گفت: ماموران هنگ مرزی مستقر در پایانه بین المللی مهران در حین کنترل خودروهای عراقی که از مبادی خروجی قصد شدن به خاک عراق را داشتند به یک کامیون عراقی که حامل بار مجاز بوده مشکوک شده و ضمن بازرسی دقیق آن، تعداد ۵۰ کارتن توتون و تنباکوی ممنوعه که به صورت برگ برگ بسته بندی و در میان بار جاساز شده بود را کشف و ضبط می‌نمایند.

حاتمی افزود: همچنین در اقدامی دیگر ماموران پست کنترل و مراقبت بهرام آباد از یک کامیون عراقی دیگر دو دستگاه رایانه را که در میان بار سیم مفتول و نوار شیشه جاسازی شده بود، توقیف کردند.

شایان ذکر است کالاهای توقیف شده به همراه مته‌مان جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی شهرستان تحویل داده شد.

خاک رایانه عراق قاچاق کشف و ضبط ایلام مرزی مهران هنگ توتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر