کد خبر: 128436 A

مدیر فرودگاه شهدای ایلام:

با وجود این‌که پروازهای فرودگاه ایلام از ۳ به ۲۶ پرواز در هفته افزایش یافته اما این تعداد پرواز پاسخگوی تقاضای مردم نیست.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: با وجود این‌که پروازهای فرودگاه ایلام از ۳ به ۲۶ پرواز در هفته افزایش یافته اما این تعداد پرواز پاسخگوی تقاضای مردم نیست.

به گزارش ایلنا، «مجتبی بیاتی» اظهار کرد: هم‌اکنون فقط شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه ایلام فعالیت دارد و برای برطرف کردن این نقیصه پیگیری‌های مسئولان استانی و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای حضور دیگر شرکت‌های هواپیمایی در استان ادامه دارد. وی افزود: پیگیری‌ها در راستای حضور و فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر و ماهان در فرودگاه شهدا ایلام است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام با بیان این‌که در این فرودگاه به‌جزء یکشنبه‌ها با یک پرواز روزانه ۴ پرواز انجام می‌شود افزود: توسعهٔ ساختمان جانبی فرودگاه، احداثترمینال بین‌المللی فرودگاه و پیگیری مرز هوایی از مهم‌ترین این برنامه‌هاست.

بیاتی ارتقاء فرودگاه ایلام از داخلی به مرز هوایی را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: روزانه بین ۵ تا ۶ هزار زائر از طریق مرز بین‌المللی مهران به عراق تردد دارند هم‌چنین با توجه به فعالیت‌های صنعتی استان در زمینه نفت و گاز، این ارتقاء ضروریست.

ایران عراق فرودگاه قشم مجلس شورای اسلامی نفت و گاز پروازهای پرواز ایلام پاسخگوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر