کد خبر: 128440 A

معاون عمران و شهرسازی: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که در کنار توسعه شهر، رشد مناطق هم در نظر گرفته شود.

معاون عمران و شهرسازی عنوان کرد: باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که در کنار توسعه شهر، رشد مناطق هم در نظر گرفته شود.

به گزارش ایلنا واحدی معاون عمران و شهرسازی و رمضان کرمی معاون خدمات شهری شهرداری ایلام به همراه اعضاءشورای اسلامی شهر بعد ازاقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب الزمان(عج) از ساخت و ساز انجام شده در صحن و شبستان مسجد بازدیدو سپس در نشستی با شهروندان به بحثو تبادل نظر پرداختند.

واحدی با حضور در مسجد صاحب الزمان(عج) و در بین اهالی محله با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه همه مسئولین است اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامیشان هر مدیر بر پایه خدمت به مردم می‌باشد و لذا مسئولان دستگاههای اجرایی باید با حضور مستمر در مناطق با اراده و عزم راسخ نسبت به عمران و آبادانی ومرتفع نمودن مشکلات مردم تلاش و کوشش جهادی کنند.

وی افزود: باید تمام اراده مسئولان دستگاههای اجرایی برای رفاه و آسایش مردم باشد مردمی که در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی با حضور پررنگ خود همواره مدافع ولایت، نظام مقدس جمهوری اسلامی و خالق حماسه‌های سیاسی در دوره‌های متعدد بوده‌اند و خواهند بود.

واحدی تصریح کرد: در این نشست از طرف اهالی آن محله پیشنهادات خوبی در خصوص موضوعات مختلف شهرسازی و خدمات شهری مطرح گردید که از طرف مسئولین شهرداری بررسی و پیگیری می‌شود.

واحدی در پایان این نشست گفت: براساس دیدگاه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هدف از حضور در محلات و برگزاری این نشست‌ها شناسایی مشکلات و ارائه راهکار از سوی شهروندان و سهیم کردن آنان در توسعه شهر است.

اعضای شورای اسلامی شهر انقلاب اسلامی رشد ساخت و ساز شهرداری مسجد مشکلات مشکلات مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر