کد خبر: 128940 A

فرمانده سپاه ناحیه دهلران:

بسیج و بسیجیان با حضور حماسی، فعالانه و آگاهانه خود در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی و امنیتی از انقلاب اسلامی حمایت کرده‌اند و امروز با تشکیل ده‌ها هزار بسیجی در خط مقدم مقابله با تهدیدات دشمنان قرار دارند.

اردشیر اکبری معه فرمانده سپاه ناحیه دهلران در رزمایش الی بیت المقدس در جمع بسیجیان دهلران گفت: بسیج و بسیجیان با حضور حماسی، فعالانه و آگاهانه خود در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی و امنیتی از انقلاب اسلامی حمایت کرده‌اند و امروز با تشکیل ده‌ها هزار بسیجی در خط مقدم مقابله با تهدیدات دشمنان قرار دارند.
به گزارش ایلنا وی با تأکید بر اینکه «باید شکرگزار نعمت اسلام، ولایت، هدایت و داشتن مردم انقلابی و حاضر در صحنه باشیم»، ادامه داد: حضور مردم انقلابی و همیشه حاضر در صحنه، جوهره اصلی انقلاب اسلامی است و باید خدا را بابت این نعمات شاکر بوده و یاد شهدای گرانقدر و جانبازان و خانواده‌های معزز آن‌ها را گرامی بداریم که عزت و برکت ایران اسلامی مدیون آن‌هاست.
فرمانده سپاه ناحیه دهلران اظهار کرد: بسیج در همه مواقع چه در جنگ سخت و چه در جنگ نرم آمادگی مقابله همه جانبه با دشمنان را دارد و همواره آمادگی‌های نظامی خود را دراین راستا ارتقا می‌بخشد.
وی تصریح کرد: بسیج در ساختن تاریخ پرافتخار ایران با اراده آهنین نقش عمده‌ای دارد.
اکبری ادامه داد: بسیج در پرتو نور ولایت در صحنه خواهد ماند و افق‌های پیشرفت، عدالت و آزادی را همه با هم خواهیم پیمود.
وی به رزمایش‌ الی بیت المقدس و اهداف آن اشاره کرد و گفت: ارتقاء توانایی‌ها و آمادگی‌های رزمی گردان ‌های بیت المقدس دهلران، آمادگی برای کمک به آحاد مردم در مقابله به بلایا و حوادثوحفظ روحیه ایثارگری در بسیجیان از جمله اهداف اصلی این رزمایش است.
فرمانده سپاه ناحیه دهلران به بسیجیان متذکر شد: امروزه حضور شما در این رزمایش نشان دهنده قدرت نرم نظام است تا بتوانیم این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل کرده و در دنیا و آخرت شرمنده شهدا نشویم.

انقلاب انقلاب اسلامی ایران ایران اسلامی بسیج جانبازان جنگ خانواده اسلام دشمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر