کد خبر: 137834 A

معاون استاندار ایلام:

معاون پشتیبانی استانداری ایلام: ساختمان بیمارستان شهید مصطفی مناسب بیمارستان نیست.

ایلنا: معاون پشتیبانی استانداری ایلام در کمیسیون ماده ۳۹ استان ایلام اظهار داشت: بسیاری از ساختمان‌های تحت تملک استانداری بدون در نظر گرفتن مسائل قانونی به دیگر دستگاه‌ها واگذار شده‌اند که حسب دستور معاون وزیر کشور این ساختمان‌ها باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.
به گزارش " ایلنا "، " اسماعیل رستمی " با اشاره به احداثبیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان‌های مهران، دهلران، ایوان و چرداول ادامه داد: این بیمارستان‌ها عمدتا در فضایی بیمارستانی بیش از جمعیت این شهرستان‌ها احداثشده‌اند و دانشگاه علوم پزشکی می‌تواند دیگر ساختمان‌های خود در این شهرستان‌ها را برای استفاده دیگر ادارات، مازاد اعلام کند.
وی همچنین با اشاره به بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) شهر ایلام خاطر نشان کرد: ساختمان این بیمارستان نیز در ابتدا جهت هتل احداثشده و کاربری گردشگری داشته است اما به دلیل ضرورت‌های زمان جنگ تحمیلی به صورت بیمارستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته که در حال حاضر ساختمان آن مناسب بیمارستان نیست و بهتر است که فضای دیگری جهت بیمارستان در نظر گرفته شود و این ساختمان در اختیار استانداری یا میراثفرهنگی قرار گیرد.
" رستمی " تأکید کرد: دستگاه‌های دولتی که نیاز به اجاره فضاها و اماکنی برای استفاده اداری دارند، باید تأییدیه کمسیون ماده ۳۹ را برای تأمین اعتبار دریافت کنند.

بیمارستان جنگ تحمیلی دانشگاه علوم پزشکی دستگاه های دولتی گردشگری معاون معاون وزیر ساختمان ایلام مصطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر