کد خبر: 142949 A

به مناسبت دهه مبارک فجر؛

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پروژه کنار گذر شهر مهران در مراسمی با حضور استاندارایلام و جمعی از مدیران و مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

ایلنا: به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پروژه کنار گذر شهر مهران در مراسمی با حضور استاندارایلام و جمعی از مدیران و مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش " ایلنا "، " مروارید " استاندار ایلام در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات اداره کل راه و شهرسازی ایلام، از نقش مؤثر این پروژه در کاهش ترافیک درون شهری مهران خبر داد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز در خصوص این پروژه گفت: طول کنارگذر شهر مهران که تاریخ شروع آن سال ۱۳۸۴ می باشد ۵ کیلومتر بوده با عرض ۱۳ متر که برای اجرای آن ۱۰۰ هزار متر مکعب خاکریزی و ۱۲۰ هزار متر مکعب خاکبرداری انجام شده وهمچنین ۲۲ هزار متر مکعب ساب بیس و۱۰۵۰۰ متر مکعب بیس و ۱۵۰۰۰ تن آسفالت شامل بیندر و توپکا برای تکمیل این پروزه مورداستفاده قرار گرفته است.

" بهادری " افزود: جهت بهره برداری این پروژه(مطالعات - تملک اراضی و…) جمعا مبلغ ۴۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است، ایشان مزایای این طرح را هدایت ترافیک به خارج از شهر – جلوگیری از تخریب زیرساختهای شهری – افزایش ایمنی در تردد و کاهش زمان سفر عنوان کرد.

ب " هادری " در پایان این مراسم ضمن تبریک افتتاح طرح کنار گذر مهران به مردم شهید پرور این شهرستان از زحمات تمامی دست اندرکاران این پروژه قدردانی کردند.

اداره کل راه انقلاب اسلامی ترافیک راه و شهرسازی استان دهه پروژه مبارک ایلام فجر مهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر