کد خبر: 142967 A

مراسم کلنگ زنی ساخت مجتمع فرهنگی ومسجد سلمان فارسی با حضور شماری از مسئولان در ایلام آغاز شد.

مراسم کلنگ زنی ساخت مجتمع فرهنگی ومسجد سلمان فارسی با حضور شماری از مسئولان در ایلام آغاز شد.
به گزارش ایلنا با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، مهندس منصور پورشهردار ایلام، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان شهر ایلام و شهروندان به میمنت و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، مراسم کلنگ زنی ساخت مجتمع فرهنگی و مسجد سلمان فارسی در محل بلوار مصلی(فرودگاه قدیم) شهر ایلام برگزار شد.
با همت، تلاش و پیگیری جمعی از شهروندانمراحل خرید زمین تغییر کاربری، طراحی و سایر مراحل قانونی آن طی شده و برای اجرای این طرح۲۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینیشده که ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آن از محل کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است، مساحت این طرح ۷۶۰ متر مربع و زیربنای آن ۲۰۰۰ متر مربع است.
پیش‌بینی می‌شود در صورت تامین اعتبارات لازم، طرح مذکور تا پایان سال ۹۴ به بهره‌برداری برسد.
شهردار ایلام گفت: در راستای تحقق این طرح از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند وخاطرنشان کرد: در روز قیامت هیچ شفیعی برای انسان بالا‌تر از قرآن نیست و کسی که مسجد را اداره می‌کند کسی است که ایمان به خدا دارد، از غیر خدا نمی‌ترسد و بهترین هدایت برای انسان ساخت مسجد است.
در پایان نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام و هیئت امناء مسجد از شهردار و اعضا شورای شهرایلام و کسانی که در این امر مهم با هیئت امناء، خیرین و شهروندان همراهی و همکاری نمودند تشکر وبا اهداء لوح قدردانی کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر امام جمعه انقلاب اسلامی تغییر کاربری زمین فرودگاه کمک های مردمی مسجد نماینده ولی فقیه ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر