کد خبر: 147900 A

رییس اداره استانداردسازی و آموزش و ترویج استاندارد اداره کل استاندارد ایلام: در یازده ماهه سال جاری، بیش از ۳۰ دوره آموزشی برای کارکنان این اداره کل برگزار شد.

رییس اداره استانداردسازی و آموزش و ترویج استاندارد اداره کل استاندارد ایلام گفت: در یازده ماهه سال جاری، بیش از ۳۰ دوره آموزشی برای کارکنان این اداره کل برگزار شد.

به گزارش ایلنا فاطمه مظلوم افزود: از ابتدای سال ۹۲ تاکنون به منظور آموزش کارکنان، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی اتوماسیون اداری، آداب و اسرار نماز، نظام سیاسی اسلام بر مبنای ولایت فقیه، قانون مدیریت خدمات کشوری، اخلاق در خانواده، آشنایی با نحوه نگارش استاندارد، استانداردسازی تجهیزات زمین بازی، شناخت استاندارد مصالح ساختمانی، کنترل کیفیت مصالح ساختمانی، استانداردسازی آسانسور، سلامت اداری، اخلاق مدیران، تربیت مدیران، مدیریت عملکرد و ارتقاء سلامت اداری، اوزان و مقیاس‌ها، کالیبراسیون عمومی، صحه گذاری روش‌های آزمون، نظارت بر استانداردهای تخصصی مربوط به دسترسی معلولان، تفسیر نتایج آزمون بتن، آشنایی با نحوه نمونه برداری و بازرسی، تدوین استانداردهای بین المللی، رویکردهای نوین در روابط عمومی، آزمون جایگاه‌های سوخت مایع، خبر نویسی و ارتباطات سازمانی، توجیهی بدو خدمت و کنترل کیفیت بتن، پنل‌های رسی، سنگدانه مورد مصرف در بتن، موزاییک، آجر رسی، طلا و درب و پنجره برگزار شده است.

مظلوم اعلام کرد: با برگزاری این دوره‌های آموزشی، کارکنان استاندارد ایلام بیش از سه هزار نفر ساعت آموزش را طی نموده و گواهینامه آموزشی معتبر دریافت کردند.

وی آموزش را یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه سازمان‌ها در دنیای امروز دانست و افزود: آموزش کارکنان با هدف بهبود کارایی و ارایه خدمات مطلوب و اثربخش و باکیفیت، طراحی و اجرا شده است.

اخلاق استاندارد دوره های آموزشی روابط عمومی زمین سلامت معلولان ولایت فقیه اسلام ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر