کد خبر: 158789 A

معاون استاندار ایلام:

با عنایت به همدلی و تعامل مسئولان امسال فرصت مناسبی برای خروج صنوف آلاینده از شهر ایلام است.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: با عنایت به همدلی و تعامل مسئولان امسال فرصت مناسبی برای خروج صنوف آلاینده از شهر ایلام است.

به گزارش ایلنا، شاپور پولادی در جریان بازدید از پروژه‌های مهم در دست اجرای شهرداری ایلام اظهار داشت: با حضور اعضای شورای شهر ایلام و شهردار ایلام از چند پروژه شاخص شهرداری ایلام بازدید به عمل آمد.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: در ابتدای سال جاری مبنای همه فعالیت‌های عمرانی باید بر اساس سیاستی واحد و تصمیم‌گیری منسجمی باشد که امروز بازدیدی در شهر ایلام در این راستا صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: در این بازدید تصمیمات مهمی در راستای برنامه راهبری سال ۱۳۹۳ شهر ایلام با حضور مسئولان امر اتخاذ شد که خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی بین مسئولان امر در شهر ایلام وجود دارد.

این مسئول اضافه کرد: یک سیاست کلی در راستای انجام چند پروژه بزرگ و در واقع چند ماموریت مهم و اساسی در سال ۱۳۹۳ برای شهر ایلام اتخاذ شد که شمال چند موضوع اساسی است.

پولادی تصریح کرد: خروج چند صنف مزاحم از شهر ایلام و به حاشیه شهر از جمله مواردی بود که همه مدیران حاضر در این بازدید نسبت به آن یکدل بودند که امیدواریم در نخستین فرصت این مهم یعنی خروج صنوف آلاینده در ایلام محقق شود.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: در این بازدید مقرر شد حداکثر ظرف سال ۱۳۹۳ این صنوف آلاینده از شهر ایلام خارج تا بخشی از مشکلات ناشی از آلاینده بودن این صنوف از بین رود.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته از سوی شورای شهر ایلام و شهرداری اقداماتی صورت گرفته که باید این روند با جدیت بیشتری دنبال شود تا نتایج مطلوبی حاصل شود.

این مسئول اضافه کرد: تاکنون بخشی از مقدمات کار فراهم شده که امیدوارم در سال جاری این پروسه به اتمام رسیده و هیچ صنف آلاینده‌ای در شهر ایلام وجود نداشته باشد.

شاخص شورای شهر شهرداری مشکلات خروج ایلام فرصت سیاست آلاینده صنوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر