کد خبر: 170430 A

جانشین انتظامی استان «ایلام» از دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۵۱ فقره سرقت در طول هفته جاری در این استان خبر داد.

جانشین انتظامی استان «ایلام» از دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۵۱ فقره سرقت در طول هفته جاری در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «حسن سماواتی» اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان و انتظامی شهرستان چرداول صبح امروز موفق شدند ۳ سارق حرفه‌ای سیم برق را در دو عملیات جداگانه شناسایی، دستگیرو مقادیری کابل‌های سرقتی را از آن‌ها کشف کنند.

وی دستگیری ۳ سارق موتورسیکلت در شهرستان ملکشاهی و کشف ۱۲ فقره سرقت از آن‌ها را از موفقیت‌های پلیس استان در ابتدای این هفته خواند و گفت: در این مدت همچنین ۹ سارق دیگر نیز با انجام اقدامات اطلاعاتی و حضور به موقع گشت‌های پلیس شناسایی و دستگیر شده‌اند.

جانشین انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: ۵۱ فقره سرقت کشف شده بیشتر شامل سرقت لوازم داخل خودرو، سرقت موتورسیکلت، سرقت سیم برق و سرقت منزل بوده است.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر مالخراز مردم خواست، برای پیشگیری و جلوگیری از جرم سرقت از خرید اجناس و اموال دست دوم از دوره گردان و کسانی که به صورت غیر مجاز در این حوزه فعالیت دارند خودداری کنند.

این مقام مسئول در پایان با تاکید به نقش پیشگیری در کاهش جرم سرقت، تصریح کرد: مردم بیشترین نقش را در این زمینه بر عهده دارند، چرا که با رعایت چند نکته و توصیه ساده پلیسی می‌توانند از وقوع اینگونه سرقت‌ها جلوگیری کنند.

برق پلیس آگاهی جرم خودرو سرقت شناسایی و دستگیر موتورسیکلت کشف سارق ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر