کد خبر: 187809 A

از ابتدای امسال تا کنون ۸ جلسه شورای برنامه ریزی در این اداره کل تشکیل شده و ۴۵ مورد مصوبه نیز در آن ها به تصویب رسیده است.

مدیرکل کل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۸ جلسه شورای برنامه ریزی در این اداره کل تشکیل شده و ۴۵ مورد مصوبه نیز در آن ها به تصویب رسیده است.

به گزارش ایلنا، محمد مددی با اعلام این مطلب ادامه داد: در این جلسات ۴۵ مصوبه به تصویب اعضا رسیده و برای اجرا و عملیاتی شدن، به ادارات مربوطه اداره کل ارجاع داده شد که کلیه این مصوبات، اجرایی شده اند.

وی اظهار داشت: اهم مصوبات تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی، گزارش تحلیلی طرح طاها، خرید تجهیزات اداری، برگزاری شورای استاندارد استان، ارزیابی عملکرد وبررسی عملکرد نمایندگی شهرستانها می باشد.

مددی افزود: با توجه به الگوگیری از شورای معاونان سازمان، اعضای شورای برنامه ریزی این اداره کل در سال ۱۳۹۲، شامل مدیرکل، معاون ارزیابی انطباق، معاون منابع انسانی و امور پشتیبانی، رییس اداره نظارت بر اجرای استاندارد، رییس اداره تایید صلاحیت و سیستمهای مدیریت کیفیت، رییس اداره ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی، مسئول روابط عمومی و رییس اداره استاندارد شهرستان مهران به نمایندگی از ادارات شهرستانی، می باشد و این شورا از اسفند ماه ۱۳۸۷ تاکنون فعال است.

مدیرکل کل استاندارد استان ایلام عنوان کرد: وظیفه این شورا، پایش برنامه های تدوین شده و کنترل و نظارت، و تامین منابع و رفع موانع فعالیت های اجرایی است.

استاندارد اعضای شورای اقتصاد مقاومتی جلسه شورای برنامه ریزی روابط عمومی کنترل و نظارت معاون اداره ایلام مصوبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر