کد خبر: 400177 A

رئیس سازمان صنعت و معدن ایلام خبرداد:

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از بهره‌برداری ۴ طرح صنعتی و معدنی در هفته دولت در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، یارالله نصیری در جلسه شورای معاونین سازمان صنعت و معدن استان ایلام اظهار داشت: همزمان با آغاز برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت بهره‌برداری از 4 طرح صنعتی و معدنی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به جزئیات طرح‌های افتتاحی بیان داشت: حجم سرمایه‌گذاری انجام شده 215 میلیارد ریال برآورد می‌شود که برای 66 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام عنوان کرد: فعالیت این طرح‌ها در زمینه تولید اسید سولفوریک، نایلون و نایلکس، سیلوی ذخیره گندم و گچ ساختمانی است.

نصیری نقطه امیدبخش طرح‌های افتتاحی این دوره احیا و  بازگشت به چرخه تولید یکی از کارخانجات قدیمی در زمینه گچ ساختمانی برشمرد و بیان داشت: شرکت گچ ماربره از قدیمی‌ترین کارخانجات تولید گچ که سال‌های متمادی از چرخه تولید خارج شده بود با واگذاری به سرمایه‌گذاران توانمند و بازسازی کامل خطوط تولید مجدد به فعالیت تولیدی بازگشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ایلام گفت: خوشبختانه در 3 سال اخیر روند احیا واحدهای تعطیل شتاب مناسبی گرفته است.

وی افزود: تغییر ساختار و خطوط تولید، تغییر و تحول مدیریت، واگذاری به سرمایه‌گذاران توانمند، تزریق تسهیلات جدید و غیره از جمله راهکارهای اثربخش برای بازگشت مجدد کارخانجات تعطیل به چرخه تولید بوده است.

دولت سازمان صنعت معدن و تجارت استان سازمان صنعت و معدن سرمایه ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر