کد خبر: 511708 A

با دریافت و نصب اپلیکیشن پیک یاب می‌توانید بسته‌های خود را به هر نقطه از شهر ارسال کنید و به صورت لحظه‌ای آن را کنترل کرده و در هزینه‌های خود صرفه جویی چشم گیری داشته باشید.

علی مسرت مدیرعامل پیک یاب با ابراز آمادگی برای همکاری با دفاتر، شرکت‌ها، اشخاص، فروشگاه های آنلاین و سوپر مارکت ها و... با شرایط توافقی و قیمت های ثابت  در تمامی نقاط سطح شهر افزود: زین پس با خدمات ویژه پیک یاب مشاغل بزرگ و کوچک میتوانند با تمرکز روی کار اصلی خود تمام امور مربوط به ارسال  و دریافت مرسولات کسب و کار خود را با روش های گوناگون از جمله وب سرویس و API به پیک یاب محول کرده تا مرسولات سریع و بدون کوچک‌ترین تاخیری برای مشتریانشان ارسال شود.

وی با بیان اینکه بر خلاف دیگر شرکت های مشابه، آژانسهای پیک می توانند ناوگان موتور های خود را به نرم افزاز پیک یاب متصل کنند و به راحتی بدون نیاز به پرداخت کوچکترین هزینه با پیک یاب همکاری نمایند و حتی نمایندگی رسمی پیک یاب در شهرستان ها را دریافت نمایند.

وی با بیان اینکه علاقمندان برای پیوستن به تیم موتوری پیک یاب کافیست موتورسیکلت، تلفن همراه هوشمند، وقت آزاد داشته باشید تصریح کرد: پیک یاب به شما این امکان را می دهد تا به هر میزان که وقت کار با موتورسیکلت را دارید کسب درآمد کنید. برای این کار فقط کافیست در سامانه ی پیک یاب ثبت نام و همان روز فعالیت خود را آغاز کنید.

تلفن همراه صرفه جویی کسب و کار موتورسیکلت پیک موتوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر