کد خبر: 207142 A

بازی های آسیایی اینچئون - کره جنوبی؛

چهار شناگران کشورمان امروز در دو ماده ۵۰ متر آزاد و ۲۰۰ متر قورباغه با حریفان آسیایی خود به رقابت پرداختند و نظیر دو روز گذشته با نتایج ضعیف از راهیابی به فینال این دو ماده بازماندند.

چهار شناگران کشورمان امروز در دو ماده ۵۰ متر آزاد و ۲۰۰ متر قورباغه با حریفان آسیایی خود به رقابت پرداختند و نظیر دو روز گذشته از راهیابی به فینال این دو ماده بازماندند. احمدرضا جلالی و آرشام میرزایی در بین ۴۲ شناگر ماده ۵۰ متر آزاد هفدهم و نوزدهم شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در سومین روز شنا بازی های آسیایی اینچئون چهار شناگر ایران در دو ماده ۵۰متر آزاد و ۲۰۰متر قورباغه به آب زدند. در رقابت های امروز هر چهار شناگر ایران از صعود به جمع ۸ شناگر برتر این دو ماده بازماندند و تنها رکوردهای خود را بهبود بخشیدند. نسیمی شاد ۱۵ساله رکورد ملی ماده ۲۰۰متر قورباغه را پس از شش سال یک ثانیه و ۴۶صدم ثانیه ارتقا داد اما در این ماده در رقابت با ۲۱ حریف آسیایی به جایگاهی بهتر از هفدهمی دست نیافت.

آریا نسیمی شاد ۲۰۰متر را در ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۰۲صدم ثانیه شنا کرد و در بین ۲۱ شناگر این ماده در رده ۱۷ قرار گرفت و از راهیابی به فینال ناکام ماند. نسیمی شاد تنها با رکورد ۲ دقیقه و ۲۱ثانیه و ۴۸صدم ثانیه نسبت به محمد علیرضایی زمان بهتری ثبت کرد. علیرضایی این زمان را در رقابت های قهرمانی کشور کرواسی سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود. در همین ماده مهدی انصاری هم زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه را به نام خود ثبت کرد و توانست حدود ۵ ثانیه رکورد خودش را کاهش دهد. انصاری هم در بین ۲۱ شناگر قورباغه رو در رده ۱۹ قرار گرفت و از صعود به فینال بازماند.

ماده ۵۰ متر آزاد هم با رقابت آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی همراه بود. جلالی که در دسته ششم رقابت می کرد با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه در بین۴۲ شناگر این ماده با قرار گرفتن در ۱۷ به کار خود پایان داد. آرشام میرزایی هم با زمان ۲۳ ثانیه و ۹۱ صدم ثانیه جایگاهی بهتر از نوزدهمی بدست نیاورد.

ایران بازی رقابت رقابت های قهرمانی کشور کره جنوبی ماده متر آسیایی ثانیه نسیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر