کد خبر: 207153 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون از ۲۸ شهریور تا ۷ مهرماه در رشته تیراندازی برگزار می‌شود.

چهارمین روز ازمسابقات بازی‌های آسیایی در رشته تراپ بانوان در حالی برگزار شد که نمایندگان کشورمان توانستند با مجموع امتیاز ۱۹۲ ضمن قرار گرفتن در جایگاه چهارم آسیا امیدهای این رشته را در آینده بیشتر کنند.

به گزارش ایلنا، چهارمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در رشته تراپ بانوان برگزار شد که ۳۴ ورزشکار از ۱۰ تیم در این رقابت‌ها حضور داشتند و تیم ملی کشورمان با ترکیب بهاره جهاندار، مرضیه پرورش‌نیا و شیوا فرح‌پور به رقابت با حریفان خود رفتند. در این مسابقه حساس که در ۳ راند برگزار شد، مرضیه پرورش‌نیا با امتیاز ۶۶ نفر دهم، شیوا فرح‌پور با امتیاز ۶۶ نفر سیزدهم و بهاره جهاندار با امتیاز ۶۰ در رده بیست و هشتم این رشته قرار گرفتند.

در رده‌بندی تیمی، تیم کشورمان با ترکیبی بسیار جوان و در حالیکه تجربه مسابقات بین‌المللی زیادی نداشتند، توانست از بین ۱۰ تیم برتر آسیا و بالاتر از مدعیان این رشته در آسیا یعنی تیم‌های ژاپن، تایلند، هند و قطر در جایگاه چهارم بایستد و تیم‌های قزاقستان، چین و کره‌شمالی رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در رشته اهداف‌پروازی ۱۸۹ ورزشکار از ۲۲ کشور حضور دارند.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون از ۲۸ شهریور تا ۷ مهرماه در رشته تیراندازی برگزار می‌شود.

بازی‌های آسیایی اینچئون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر