کد خبر: 207419 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

چهارمین روز از بازی‌های آسیایی امروز در حالی پیگیری شد که کاروان ورزشی ایران توانست یک مدال برنز در ووشو کسب کند.

سهم کاروان ورزشی ایران در چهارمین روز بازی‌های آسیایی امروز فقط یک مدال برنز در رشته ووشو بود.

به گزارش ایلنا، ملی‌پوشان ایران امروز در ۹ رشته به مصاف حریفان رفتند. در حالیکه در برخی از رشته‌ها شانس مدال وجود داشت، اما کاروان ورزشی ایران روز چهارم را با یک مدال برنز به پایان رساند. نتایج کامل ورزشکاران ایرانی در روز چهارم به شرح زیر است:

شنا

دو شناگر ایران امروز در ماده ۵۰ متر آزاد به مصاف حریفان خود رفتند که در این بخش آرشام میرزایی با زمان ۲۳ ثانیه و ۹۱ صدم ثانیه و احمدرضا جلالی با زمان ۲۳ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه از راهیابی به فینال مسابقات بازماندند. در ماده ۲۰۰ متر قورباغه آریا نسیمی شاد رکورد ملی ایران را شکست؛ او با زمان ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۲ صدم ثانیه به خط پایان رسید. در همین ماده مهدی انصاری هم زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه را به نام خود ثبت کرد و توانست حدود ۵ ثانیه رکورد خودش را کاهش دهد.

تیراندازی

پوریا نوروزیان در ماده تفنگ بادی بازی‌های آسیایی با قرار گرفتن با کسب ۶۲۲ در رده هفتم قرار گرفت و حسین باقری با کسب ۶۱۹ امتیاز در رده هجدهم و مهدی جعفری‌پویا با کسب ۶۱۸ امتیاز در رده نوزدهم قرار گرفتند. همچنین در قسمت تیمی ایران با قرار گرفتن در رده چهارم از دست‌یابی به مدال بازماند. نوروزیان که در مرحله مقدماتی ماده تفنگ بادی ۱۰ متر بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با کسب ۶۲۲ در رده هفتم قرار گرفته بود در مرحله فینال با کسب ۱۶۵.۶ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

قایقرانی

در رشته روئینگ ۲ نفره، تیم ایران شامل مجتبی شجاعی و امیر رهنما که در رده سوم گروه خود قرار گرفتند و راهی مرحله رپه شارژ یا همان شانس مجدد شدند توانستند به فینال مسابقات راه پیدا کنند. تیم روئینگ ۴ نفره بانوان نیز به فینال مسابقات راه پیدا کرد.

تیراندازی با کمان

در مرحله دوم مسابقات کامپوند بانوان تیم ایران امروز با حضور قاسم‌پور، عابدی، رنجبر و سرلک به رقابت پرداخت. در پایان مرحله مقدماتی قاسم‌پور هفتم، سرلک سیزدهم، رنجبر نوزدهم و عابدی سی‌ویکم شدند. ایران در بخش تیمی در جایگاه چهارم قرار گرفت. قاسم‌پور و سرلک به مرحله حذفی راه پیدا کردند. ملی‌پوشان روز پنجشنبه به مصاف حریفان می‌روند. مجید قیدی، امیر کاظم‌پور، مجید کیان‌زاده و اسماعیل عبادی نمایندگان ایران در بخش کامپوند هستند که در مرحله مقدماتی تیمی ایران ۱۰۵۰ امتیاز در رده اول قرار گرفت و کره‌جنوبی با ۱۰۴۵ امتیاز و هند با ۱۰۴۱ امتیاز به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین در قسمت انفرادی اسماعیل عبادی با ۳۵۵ امتیاز اول، مجید قیدی با ۳۴۸ امتیاز ششم، امیر کاظم پور با ۳۴۷ امتیاز دهم و کیان نژاد با ۳۴۴ امتیاز هفدهم شدند.

ووشو

در فرم چانگ کوآنِ هانیه رجبی، نماینده بانوی ایران توانست ۹.۲۷ امتیاز کسب کند و عنوان هفتمی مشترک را به دست بیاورد. الهه منصوریان در ساندا در وزن ۵۲ - کیلو با شکست حریف میزبان به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا کرد. محمد محسن سیفی سانداکار ایران در وزن ۶۵ - کیلوگرم امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده چین رفت و با شکست حریف خود به فینال مسابقات راه یافت. سیفی در دو راند پیاپی حریف خود را شکست داد. سجاد عباسی در وزن ۷۰ - کیلو با شکست مقابل نماینده کره جنوبی، به مدال برنز رسید. در وزن ۷۵ - کیلو، رضا لادور با شکست حریف قزاقستانی به فینال این مسابقات راه پیدا کرد.

دوچرخه‌سواری

حسین ناطقی، نماینده دوچرخه‌سواری ایران در ماده اومنیوم یک کیلومتر تایم‌تریل با ثبت زمان ۱:۰۸. ۳۲۹ در جایگاه هشتم ایستاد. حسنعلی ورپشتی ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان در ماده اسپرینت در پایان رقابت‌ها مقام ششم را از آن خود کرد. حسین ناطقی ملی پوش کشورمان هم در امینیوم پنجم شد.

جودو

تیم ملی ایران در دیدار اول با برتری مقابل چین، حریف کره‌جنوبی شد. ملی‌پوشان در دیدار با کره نتیجه را واگذار کردند و برای کسب مدال برنز مقابل ازبکستان هم ناکام ماندند. تیم ایران در نهایت به عنوان پنجمی رسید.

ایران بازی تیراندازی تیم ملی ایران جودو چین دوچرخه سواری کره جنوبی نیمه نهایی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر