کد خبر: 209009 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

مراسم وزن کشی وزن های ۶۱،۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون برگزار شد و چهار آزادکار کشورمان حریفان خود را شناختند.

مراسم وزن کشی وزن های ۶۱،۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون برگزار شد و چهار آزادکار کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایلنا، در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۵ کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور در دور نخست به مصاف کنجی یف از ازبکستان می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مبارزه لی سئونگ چول از کره جنوبی نفر سوم آسیا و احمد حسین از قطر مسابقه می دهد.

دولت نیازبیک اف کشتی گیر مطرح قزاقستانی هم در گروه نماینده ایران قرار دارد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم عزت الله اکبری پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف محمد بوت از پاکستان می رود و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی با یکی از کشتی گیران کره جنوبی، چین، مغولستان و نپال مسابقه می دهد. در این وزن ۱۴ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم میثم مصطفی جوکار در دور اول با ژان فنگ از چین نفر سوم آسیا مسابقه می دهد

جوکار در صورت برتری با برنده مبارزه کومار از هند و سومیر از نپال مصاف می دهد. در گروه نماینده ایران کشتی گیران کره جنوبی، ژاپن و مغولستان حضور دارند. در این وزن ۱۶ کشتی گیر به روی باسکول رفته اند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، پرویز هادی در دور اول با ژائو دنگ از چین نفر سوم آسیا و نفر پنجم رقابت های جهانی مبارزه می کند.

نماینده ایران در صورت پیروزی در دور دوم با برنده جارگال سای خان از مغولستان نفر دوم بازی های آسیایی گوانگژو و سالم از عربستان مصاف می دهد. آیال لازاریف از قرقیزستان و نماینده کره جنوبی در گروه هادی قرار دارند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران تاکنون توسط رضا یزدانی در وزن ۹۷ کیلوگرم صاحب یک مدال طلا شده است.

ایران بازی پاکستان دولت ژاپن قرقیزستان کره جنوبی کشتی کشتی آزاد وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر