کد خبر: 104456 A

مرحله نهایی قهرمانی کشور - تهران؛

دیدار فینال بین دو تیم گلستان و کرمانشاه برگزار شد و دختران جوان گلستانی موفق شدند با شکست کرمانشاه به مقام قهرمانی مسابقات دست پیدا کنند.

تیم کبدی جوانان گلستان با شکست کرمانشاه در دیدار فینال رقابت های مرحله نهایی کبدی استاندارد جوانان دختر کشور به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، مرحله نهایی رقابت‌های کبدی استاندارد جوانان دختر کشور انتخابی تیم ملی با حضور ۱۸ تیم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه به مدت ۴ روز در مجموعه ورزشی بعثت تهران برگزار شد.

تیم‌های شرکت کننده در ۴ گروه مسابقات خود را در دور مقدماتی برگزار کردند که ۸ تیم تهران و کرمان از گروه اول، گلستان و اصفهان از گروه دوم، مازندران و همدان از گروه سوم و تیمهای کرمانشاه و سیستان و بلوچستان از گروه چهارم به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
۴ تیم تهران، گلستان، کرمان و کرمانشاه با غلبه بر رقبای خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که طبق جدول برگزاری مسابقات تهران در مصافی سخت و حساس به مصاف گلستان رفت، تیمی که در مرحله قبلی رقیب دیرینه خود سیستان وبلوچستان را شکست داده بود، در این بازی تماشایی که برنده‌اش به فینال راه می‌یافت گلستانی‌ها توانستند با استفاده از تاکتیک مناسب رقیب قدرتمند خود تهران را با حساب ۳۸ بر ۳۰ شکست دهند تا راهی دیدار فینال شوند.

در دیگر دیدار این مرحله تیم کرمانشاه موفق شد پدیده مسابقات تیم کرمان را تنها با یک اختلاف امتیاز با حساب ۲۸ بر۲۷ شکست دهد تا حریف گلستان در دیدار فینال شود.

دیدار فینال بین دو تیم گلستان و کرمانشاه برگزار شد و دختران جوان گلستانی موفق شدند با شکست کرمانشاه به مقام قهرمانی مسابقات دست پیدا کنند.

استاندارد اصفهان انتخابی تیم ملی بازی جدول رقابت سیستان و بلوچستان نیمه نهایی جوان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر