کد خبر: 116151 A

کعبی‌زاده خبر داد:

دو تیم کیان تهران و پیشگامان بهزیستی به دلیل تامین نشدن اعتبار مالی از حضور در لیگ برتر والیبال زنان انصراف دادند.

نایب رییس فدراسیون والیبال گفت: دو تیم کیان تهران و پیشگامان بهزیستی به دلیل تامین نشدن اعتبار مالی از حضور در لیگ برتر والیبال زنان انصراف دادند.

به گزارش ایلنا، صدیقه کعبی‌زاده افزود: تیم بانک رفاه کارگران نیز با همین مشکل روبروست اما مهلت ۲ روزه از فدراسیون خواسته تا مشکل خود را بر طرف کند.

وی با بیان اینکه برای مهلت دو روزه تیم بانک رفاه کارگران با سازمان لیگ هماهنگ شدیم، گفت: امیدوارم مشکل این تیم برطرف شود و در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان شرکت کند.

نایب رییس زنان فدراسیون والیبال تصریح کرد: هفته نخست لیگ برتر والیبال زنان از ۱۷ آبان ماه آغاز می‌شود که تیم‌های سنگ تاش شیراز، شهرداری سمنان و دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین هفته به ترتیب میزبان ذوب آهن اصفهان، گاز ایران و شهید اسماعیل‌زاده بابلسر خواهند بود.

وی به حضور تیم پارس رویانیان تهران نیز در لیگ برتر والیبال اشاره کرد و گفت: این تیم نیز اگر تا پایان وقت اداری امروز مدارک خود را به سازمان لیگ ارائه نکند از گردونه این رقابت ها حذف می شود.

کعبی‌زاده به مسابقات والیبال زنان باشگاه های دسته یک ایران نیز اشاره کرد و گفت: این رقابت‌ها با حضور ۸ تیم به صورت منطقه‌ای برگزار خواهد شد که مرحله رفت آن چهارم آذرماه آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: دو تیم دیگر نیز برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند که اگر تا مهلت تعیین شده(شنبه ۱۱ آبان ماه) مدارک خود را ارائه کنند، می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند.

ایران بهزیستی دانشگاه آزاد اسلامی ذوب آهن رقابت زنان شهرداری گاز لیگ برتر والیبال سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر