کد خبر: 117877 A

برای حضور در قهرمانی آسیا؛

مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته عصر امروز در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و در پایان بانوان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کاتای انفرادی و تیمی مشخص شدند.

مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته عصر امروز در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و در پایان بانوان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کاتای انفرادی و تیمی مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، پس از برگزاری مسابقه انتخابی در بخش کاتای انفرادی، " مهسا افسانه " و در تیمی نیز تیم سه نفره " مهسا افسانه "، " الناز تقی پور " و " نجمه قاضی زاده "، جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که در امارات برگزار می شود را کسب کردند.

در رقابت‌های بخش انفرادی که هشت کاتارو حضور داشتند، " مهسا افسانه " با کسب امتیاز ۹/۱۰۷ بالاتر از سایر حریفان قرار گرفت و مسافر امارات شد. " النار تقی پور " با امتیاز ۸/۱۰۵ دوم شد و " زکیه رحمانی " با امتیاز ۶/۱۰۵ در جایگاه سوم ایستاد.

" سمیرا ذاکری "، " ندا رضایی "، " الهه نعمتی پور "، " مریم کریمی " و " فاطمه خاوندی " دیگر حاضرین در کاتای انفرادی بودند که در این بین کریمی و خاوندی فقط یک کاتا به نمایش گذاشتند. " نگین باقری " و " مریم نادرخانی " نیز در مسابقات غایب بودند.

در کاتای تیمی، تیم " مهسا افسانه "، " النار تقی پور " و " نجمه قاضی زاده " با امتیاز ۹/۶۰ اول شد تا آسیایی شود. تیم متشکل از " پریسا رحمانی "، " مائده نصیری پی " و " مهری یزدانی " با امتیاز ۶۰ در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم " سودابه قاسمی "، " پروانه قاسمی " و " مهناز آخوندزاده " با امتیاز ۵/۵۹ جایگاه سوم را به دست آورد.

همچنین در کاتای تیمی جوانان نیز رقابت انتخابی برگزار شد که تیم " سارا پاشا زانوسی "، " نگار رجبی " و " نرگس حوری آبادی " با ۸/۷۴ اول شد و تیمی متشکل از " نازنین خزائی "، " فاطمه افشار " و " فاطمه صادقی " با امتیاز ۳/۷۴در جایگاه دوم ایستاد.

انتخابی تیم ملی دبی رقابت مسابقات قهرمانی آسیا بانوان امتیاز کاتای تیمی اعزامی انفرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر