کد خبر: 164266 A

پینگ‌پنگ تیمی قهرمانی جهان - ژاپن؛

ملی پوشان کشورمان با درخشش ندا شهسواری و مریم صامت موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ استونی سید یک گروه سه مسابقات دسته سوم بانوان جهان را شکست دهند

رقابت‌های گروهی مسابقات تیمی قهرمانی جهان صبح امروز با برگزاری دور چهارم در توکیو ژاپن پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، دور چهارم مرحله گروهی پیکارهای قهرمانی جهان امروز در ورزشگاه یویوگی شهر توکیو ژاپن برگزار شد و بانوان ایران به چهارمین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافتند. ملی‌پوشان کشورمان با درخشش ندا شهسواری و مریم صامت موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ استونی سید یک گروه سه مسابقات دسته سوم بانوان جهان را شکست دهند تا به فاصله یک دور مانده به پایان رقابت های گروهی قهرمانی خود را مسجل کنند.

در دیدار ایران و استونی نداشهسواری چهره شاخص میدان بود. او با دو برد خود سهم بسزایی در شکست استونی داشت اما نمی‌تواند پیروزی حساس مریم صامت در بازی سوم این دیدار را نادیده گرفت. در این مسابقه محجوبه عمرانی تنها باخت ایران را رقم زد. هدایت ملی پوشان کشورمان بر عهده سیما لیموچی است.

در پایان دور چهارم تیم ملی زنان ایران با کسب ۴ پیروزی و ۸ امتیاز بعنوان تیم نخست گروه به مرحله حذفی راه یافت. ملی پوشان کشورمان در آخرین مسابقه بدون تأثیر خود فردا ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی به مصاف لیتوانی می روند.

ایران بازی تیم ملی جهان زنان ژاپن شاخص بانوان پنگ استونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر