کد خبر: 170406 A

آمادگی بازی‌های آسیایی اینچئون؛

تیم ملی کبدی بانوان ایران در دوره گذشته که در شهر گوانگژو چین برگزار شد با کسب مدال برنز موفق شد نخستین مدال تیمی ورزش بانوان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برای بدست آورد.

تیم ملی کبدی بانوان ایران چهارمین اردوی آماده‌سازی خود را به منظور حضوری شایسته در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی از روز گذشته با حضور ۱۵ کبدی کار در خانه کبدی استان گلستان آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، چهارمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی کبدی بانوان ایران از روز گذشته جمعه ۲ خردادماه به مدت یک هفته با دعوت از ۱۵ بازیکن در خانه کبدی استان گلستان آغاز شد که نفرات دعوت شده توسط کادر فنی روزانه دو جلسه تمرین را در اردوی گرگان در دستور خود خواهند داشت.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بدین شرح است:
آزاده صیدی، سعیده جعفری، هنگامه بورقانی، هانیه بورقانی، سلیمه عبداله‌بخش، غزال خلج، مژگان زارع، مرضیه عشقی، سمیرا عطاردیان، طاهره تیره‌گر، زهرا معصوم‌آبادی، ملیحه میری، مونا نوروزیان‌فر، سحر ایلات و صدیقه جعفری

تیم ملی کبدی بانوان ایران در دوره گذشته که در شهر گوانگژو چین برگزار شد با کسب مدال برنز موفق شد در اولین حضور خود در بازی‌های آسیایی نخستین مدال تیمی ورزش بانوان را پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برای بدست آورد.

اردوی تیم ملی استان گلستان انقلاب اسلامی ایران بازی چین زهرا کره جنوبی بانوان کبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر