کد خبر: 187595 A

مسابقات قهرمانی آسیا -

تیم ملی والیبال جوانان دختر که در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب رتبه نهم تا پانزدهم مبارزه می کنند، بامداد امروز شنبه به مصاف ترکمنستان رفت.

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در سومین دیدار خود در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا نخستین پیروزی خود را به دست آورد.
به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال جوانان دختر که در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب رتبه نهم تا پانزدهم مبارزه می کنند، بامداد امروز شنبه به مصاف ترکمنستان رفت.

تیم ملی جوانان دختر ایران در این دیدار سه بر یک به پیروزی رسید تا نخستین پیروزی خود را در این رقابت ها به دست آورده باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر در ابتدای این دیدار از ترکیب فاطمه زاده عبداله، مهتا یحیی پور، پگاه آشتی بر، مهشاد بزرگ، فاطمه امینی، فاطمه سولکی و اسما مولایی(لیبرو) استفاده کرد و در ست نخست ۲۵ بر ۱۹ مغلوب حریف شدند.

جوانان دختر ایران در ست های دوم تا چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸،۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند. کاپیتان و پاسور اول تیم ایران(نگین شیرتری) که از ناحیه کمر آسیب دیدگی داشت به تشخیص سرمربی به میدان نرفت و فاطمه زاده عبداله جای او در ترکیب تیم گرفت. در اواخر ست سوم نگین وارد زمین شد اما برای جلوگیری آسیب دیدگی بیشتر دو باره جای خود را به زاده عبداله داد.

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در دور مقدماتی مغلوب تیم های چین تایپه و سری لانکا شده بود

آسیب دیدگی ایران ترکمنستان تیم ملی چین رقابت سرمربی تیم ملی سری لانکا مسابقات قهرمانی آسیا والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر