کد خبر: 189789 A

در بازدید از اردوی تیم ملی سافت بال زنان؛

رباب شهریان گفت: رشته سافت بال جوان پسند و نوپا است ولی با وجود نوپا بودن علاقه مندان زیادی دارد و انتظار می رود که ظرفیت این رشته برای پیشرفت و توسعه در حال افزایش باشد.

معاون امور ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش زنان در ایران رو به توسعه و پیشرفت است و این معاونت تلاش می کند که این پیشرفت تداوم داشته باشد.

به گزارش ایلنا، رباب شهریان روز شنبه در بازدید از اردوی بیس بال و سافت بال زنان در زمین شماره ۴ مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: رشته سافت بال جوان پسند و نوپا است ولی با وجود نوپا بودن علاقه مندان زیادی دارد و انتظار می رود که ظرفیت این رشته برای پیشرفت و توسعه در حال افزایش باشد.

به گفته وی توسعه و فراگیر شدن این رشته ورزشی به تلاش و انگیزه ورزشکاران بستگی دارد و ورزشکاران این رشته می توانند ضمن حفظ پوشش اسلامی در عرصه ورزشی هم موفق عمل کنند.

همزمان با این بازدید برخی از ملی پوشان سافت بال و مربیان تیم ملی در مورد امکانات، تجهیزات و نیاز به زمین اختصاصی در استان ها، لزوم توجه ویژه به رقابت های قهرمانی کشور، اعزام های برون مرزی، برپایی مداوم اردوهای ملی و برگزاری کلاس های بازآموزی و ارتقای سطح مربیان و داشتن یک لیگ سراسری پویا با پشتوانه مالی مناسب با معاون امور ورزش زنان وزارت ورزش گفت و گو کردند.

ارتقای سطح اردوی تیم ملی ایران پوشش توسعه و پیشرفت رقابت های قهرمانی کشور زنان مجموعه ورزشی آزادی وزارت ورزش جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر