کد خبر: 196029 A

کادر فنی بهترین تصمیم را گرفت،

وضعیت آمادگی خوبی دارم و تمام تلاشم را می کنم تا بهترین نتیجه را کسب کنم و در صورتی که علیپور برای بازی های آسیایی انتخاب شود برایش دعا می کنم و موفقیت او برای من هم افتخار بزرگی است.

کاراته کای تیم ملی بانوان بزرگسال گفت: برای مبارزه در وزن ۶۱ - کیلوگرم آماده ام و شانس خودم را در تورنمنت بین المللی ژاپن آزمایش می کنم.

به گزارش ایلنا، فاطمه چالاکی ضمن بیان مطلب فوق گفت: بین من و رزیتا علیپور هر کاراته کایی که بهترین عملکرد را در وزن ۶۱ - کیلوگرم در تورنمنت ژاپن داشته باشد برای بازی های آسیایی اینچئون انتخاب خواهد شد.

وی افزود: وضعیت آمادگی خوبی دارم و تمام تلاشم را می کنم تا بهترین نتیجه را کسب کنم و در صورتی که علیپور برای بازی های آسیایی انتخاب شود برایش دعا می کنم و موفقیت او برای من هم افتخار بزرگی است.

چالاکی در مورد حریفانش در تورنمنت ژاپن گفت: مهمترین حریف من و علیپور کاراته کای قزاقستانی است که سال گذشته هر دو نفر ما موفق به شکست او شده بودیم.

وی ادامه داد: در جام باشگاه های آسیا نیز که سال گذشته برگزار شد من در حالی که مقابل کاراته کای قزاقستانی ۳ بر صفر پیش بودم به دلیل گرفتن اخطار، هانسکو شدم و به مدال نقره رسیدم.

چالاکی در خصوص اتفاقات شب گذشته اردوی تیم ملی بانوان، گفت: وقتی شنیدم وزن ۵۵ - کیلو گرم با تصمیم کادر فنی تیم ملی به دلیل شانس مدال آوری اوزان دیگر از لیست اعزام به بازی های آسیایی اینچئون خط خورده است دچار احساسات شدم اما پس از فروکش کردن عصبانیتم متوجه شدم کادر فنی بهترین تصمیم را برای حضور قدرتمندانه تیم کاراته ایران در مسابقات گرفته است.

اردوی تیم ملی ایران بازی تیم ملی جام باشگاه های آسیا ژاپن کادر فنی تیم ملی وزن شانس چالاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر