کد خبر: 205323 A

از تجربه‌ام در اینچئون استفاده می‌کنم؛

امسال سال خوبی برای من بوده و امیدوارم با مدالی که در بازی‌های آسیایی کسب می‌کنم راه موفقیت در مسابقات‌جهانی هم برایم هموار شود.

کاپیتان تیم ملی بانوان اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی گفت: بازی‌های آسیایی با وجود تعداد محدود شرکت‌کننده، حساسیت و ارزش بیشتری نسبت به سایر رقابت‌ها دارد و من از تجربه و آمادگی‌ام برای کسب مدال استفاده خواهم کرد.

به گزارش ایلنا، پگاه زنگنه کاراته کای وزن منهای ۶۸ کیلوگرم تیم ملی بانوان ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: مهمترین رقبایم کاراته‌کاهای چین، ژاپن، قزاقستان و اردن هستند اما نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت و کسی زنگ تفریح نیست.

وی افزود: امسال سال خوبی برای من بوده و امیدوارم با مدالی که در بازی‌های آسیایی کسب می‌کنم راه موفقیت در مسابقات‌جهانی هم برایم هموار شود.

زنگنه با تاکید بر اینکه مدال بازی‌های آسیایی برایش اهمیت بالایی دارد، گفت: همه شرایط و امکانات در اردوها ایده‌آل بوده و من هم ۶ ماه زحمت کشیدم و نتایج خوبی در مسابقات تدارکاتی بدست آوردم.

وی گفت: با اینکه در لیگ جهانی ترکیه به دلیل خستگی نتیجه را واگذار کردم، اما از نتیجه بدست آمده راضی هستم و امیدوارم بتوانم در اینچئون بر سکوی قهرمانی قرار گیرم.

پگاه زنگنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر