کد خبر: 357653 A

ایلنا: بر اساس اعلام نایب رئیس کمیسیون املاک شورای شهر کرمانشاه با تلاش بی وقفه مجموعه بانک شهر در خدمات دهی به شهروندان و مسافران و نوروزی در کرمانشاه مهمانان نوروزی از خدمات بانک شهر اعلام رضایت کردند.

به گزارش ایلنا از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، رضا حیدریان، نایب رئیس کمیسیون املاک شورای شهر کرمانشاه در این رابطه  گفت :شهرداری کرمانشاه اقدام به تقدیم لایحه تحویل زمین ومکان مناسب به بانک شهر درخصوص راه اندازی نت بانک شهر به شورای شهر نمود ه است که اعضاءمحترم شورا باتوجه به استفاده عموم به ویژه مهمان نوروزی ازاین نت بانکها با اکثریت آرا موافقت کردند.

رضا حیدریان در ادامه افزود: بانک شهر در راستای خدماتی که به مردم ارائه می نماید توانسته است رضایت مردم را در این زمنه کسب نماید.

وی که در بازدید از یکی از شهر نت های بانک شهر واقع در شهرک آبادانی مسکن کرمانشاه سخن می گفت، در ادامه افزود: امیدواریم مسافران نوروزی از خدماتی که در این زمینه ارائه شده است رضایت داشته باشند و حیدری از مدیرعامل محترم بانک شهر جناب آقای دکتر پورزرندی که در این راستا سعی بر این داشته تا نهایت خدمات رسانی را به مردم داشته باشد تقدیر و سپاسگزاری کرد.

لایحه مسافران مهمانان نوروزی بانک شهر شورای شهر کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر