کد خبر: 382042 A

بیمه دانا ارائه می کند:

نمایندگان فعال و برتر بیمه دانا از پوشش ها و طرح های بیمه های درمانی مناسب تری بهره مند خواهند شد .

به گزارش ایلنا، دکتر تدینی مدیر بیمه های درمان این شرکت با اعلام خبر فوق افزود: در راستای  ارج نهادن به  تلاش و کوشش نمایندگانی که فعالیت هدفمند آنان ، شان و جایگاه بیمه دانا را در صنعت بیمه ارتقاء می دهد، این مدیریت وظیفه خود می داند که همسو و در جهت ایجاد انگیزه  به چنین اهتمامی، طرح های حمایتی در قالب پوشش های درمانی مناسب را در اختیار شبکه فروش فعال و خلاق قرار دهد. دکتر تدینی ارائه  چنین طرح هایی را منوط به تبیین و تنظیم نظامنامه طبقه بندی نمایندگان دانست و خاطر نشان کرد: ظرف یک ماه آینده قرار است الگوی طبقه بندی نمایندگان از سوی مدیریت   امور نمایندگان و شعب کشور در اختیار این مدیریت قرار گیرد .

دکتر تدینی خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت تمدید قرارداد درمان نمایندگان و شبکه فروش ظرف  سه روز آینده، اجرای این طرح به مرداد ماه و پس از آماده سازی طرح طبقه بندی نمایندگان موکول خواهد شد..

مدیر بیمه های درمان بیمه دانا ضمن تشکر از تلاش بی وقفه کلیه عوامل فروش این شرکت ، ابراز امیدواری کرد که با مشارکت و هم اندیشی شبکه فروش بتوان با ارائه طرح های انگیزشی و حمایتی ،زمینه برای ایجاد شرایط بهینه جهت افزایش سهم شبکه فروش از تولید بیمه های درمان فراهم شود .

 

 

پوشش درمان صنعت بیمه فروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر