کد خبر: 400012 A

ایلنا: ​سود سهامداران دو شرکت بیمه کوثر و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه مربوط به سال مالی ٩٤ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می گردد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت های بیمه کوثر و  شهرسازی و خانه سازی باغمیشه، سود سهامداران شرکت بیمه کوثر مربوط به پایان سال مالی اسفند ماه ٩٤ و سود سهام تعلق گرفته به سهامداران شرکت  شهرسازی و خانه سازی باغمیشه مربوط به پایان شهریور ماه ٩٤ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز چهار شنبه ٢٠ مرداد ماه شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت های یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

براساس این گزارش پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ٨٨٦٦٢٦٦٠ امور سهام شرکت بیمه کوثر و امور شرکت  شهرسازی و خانه سازی باغمیشه با شماره تلفن:٢-٣٣٢٩٣٤٠٠ -٠٤١ تماس بگیرند.

شایان ذکر است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٥ شعبه در سراسر کشور، ٤٤٢ هزار و١٥٠ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ٤٦٨ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

گفتنی است بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع خدمات بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می نمایند.

 

ایران شرکت های بیمه شماره تلفن مشکلات کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر