کد خبر: 404913 A

در پی استقبال هموطنان محقق شد

ایلنا: استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب سامانه همبانک صادرات ایران منجر به رشد٦٠ درصدی تعداد تراکنش های این سامانه طی تیر ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل گردید..

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، عملکرد سامانه همبانک صادرات ایران نشان دهنده انجام بیش از ٨ میلیون تراکنش بوده که این میزان بیانگر رشد ٦٠درصدی تعداد تراکنش های این سامانه در بازه زمانی یاد شده نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل می باشد.

در ادامه گزارش آمده است: این سامانه بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می آورد.  امنیت، سرعت بالا و همچنین رایگان بودن از جمله مزیت های این سامانه است.

با هدف کاهش هزینه ها و افزایش دسترسی مشتریان به خدمات نوین به تازگی امکان پرداخت قبوض خاص شرکت ها و موسسات گوناگون نظیر بیمه سرمد، لیزینگ واسپاری سپهر وغیره با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق سرویس پرداخت قبوض در گزینه پرداخت در سامانه مزبور امکان پذیر شده است.

بر اساس این گزارش قبوض خاص با هدف جمع آوری اقساط مشتریان شرکت ها و سازمان های خصوص و دولتی در بستر پرداخت الکترونیکی قبوض است که برخوردار از شناسه قبض و پرداخت با طول حداکثر ١٨ رقم می باشند.

شرکت های ذینفع برای بهره مندی از این خدمت کافی است ضمن شماره گیری #٧١٩* به ترتیب مبادرت به انتخاب گزینه پرداخت و قبض نمایند.

شایان ذکر است از طریق سامانه #٧١٩* می توان به راحتی انتقال وجه بین حسابهای سپهری متصل به یک کارت، پرداخت قبوض خدمات همگانی و خاص از طریق کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول و  ایرانسل و پرداخت اقساط تسهیلات در بانک را انجام داد.

گفتنی است از سوی مدیر عامل این بانک توسعه و تعمیم خدمات نوین بانکی و ارتقاء بخشی سطح خدمات به گونه ای که متضمن کاهش هزینه ها و افزایش ارزش افزوده بیشتر برای مخاطبان باشد به عنوان رویکرد و اولویت اصلی تعیین شده اند.

 

ایران رشد روابط عمومی سیم کارت نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر