کد خبر: 405811 A

ایلنا: در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی کلنگ مدرسه جدید"اقتصادنوین" در منطقه قرق تالش استان گیلان طی مراسمی به زمین زده شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور سرپرست منطقه دو استان‌های بانک اقتصادنوین، نماینده سازمان نوسازی مدارس منطقه تالش، نماینده سازمان نوسازی مدارس کل کشور و مدیرکل آموزش و پرورش منطقه تالش برگزار شد، علی فکر آزاد سرپرست منطقه دو استان‌های بانک اقتصادنوین با اشاره به توجه بانک اقتصادنوین به مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک اقتصادنوین در طی دوره فعالیت خود تاکنون توانسته همزمان با تاثیرگذاری مطلوب در بازار پولی و مالی کشور در حوزه‌های اجتماعی نیز اقدامات موثر و تاثیرگذار بر جای بگذارد که این اقدامات به عنوان الگو در نظام بانکی مورد توجه قرار گرفته است.

وی گفت: بانک اقتصادنوین در سال‌های اخیر مدارس متعددی در مناطق محروم در استان‌های خراسان شمالی، سمنان، خوزستان، آذربایجان شرقی، ایلام، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کردستان، بوشهر و اردبیل راه‌اندازی کرده و طبق برنامه امسال نیز علاوه بر استان گیلان احداث چند مدرسه جدید در سایر استان‌های کشور نیز آغاز خواهد شد.

مدرسه بانک اقتصادنوین در منطقه قروق تالش استان گیلان واقع شده که فرصت تحصیل را برای کودکان و نوجوانان این منطقه فراهم می‌کند.

 

آذربایجان شرقی استان گیلان خراسان شمالی زمین مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر