کد خبر: 104366 A

از فردا آغاز می شود؛

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری سپهر کاریزما به‌عنوان دومین صندوق قابل‌معامله در بورس و نخستین ETF فعال در سهام، فردا، ۲۴ شهریور ازطریق کارگزاران عضو فرابورس ایران آغاز می‌شود.

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری سپهر کاریزما به‌عنوان دومین صندوق قابل‌معامله در بورس و نخستین ETF فعال در سهام، فردا، ۲۴ شهریور در فرابورس ایران آغاز می‌شود و به مدت چهار روز کاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، این صندوق با توجه به نوع فعالیت‌اتش که سرمایه‌گذاری در سهام است، می‌تواند در سهام و حق تقدم خرید سهام پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس، اوراق مشارکت، انواع صکوک، اوراق بهادار رهنی، گواهی سپرده بانکی سرمایه‌گذاری و نزد بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری سپرده‌گذاری کند.

شرکت سبدگردان کاریزما، کارگزاری سرمایه و دانش، کارگزاری بورس بهگزین، تامین سرمایه سپهر و آقایان محمد عابد، مهدی ناسوتی‌فرد، مجتبی کباری، فریدون زارعی و علی تیموری شندی، موسسان این صندوق هستند.

این در حالی است که شرکت سبدگردان کاریزما به عنوان مدیر، شرکت تأمین سرمایه سپهر، بازارگردان؛ شرکت مشاور سرمایه‌گذاری نیکی‌گستر، متولی و موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت سخن حق، به عنوان حسابرس این صندوق معرفی شده‌اند.

تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری قابل انتشار سپهر کاریزما ۵۰ میلیون واحد و تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری ممتاز این صندوق برای پذیره‌نویسی نیز یک میلیون واحد اعلام شده است

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر