کد خبر: 117776 A

با پایان یافتن معاملات امروز بازار سرمایه ۷۳۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۳۳ میلیارد تومان در ۹۸ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد، شاخص کل ۲۶۱ واحد رشد کرد و به عدد ۷۳ هزار و ۷۶۶ واحد رسید.

در معاملات امروز شاخص بورس تا آستانه کانال ۷۳ هزار و ۹۷۹ واحد بالا رفت اما مجددا روند کاهشی به خود گرفت و تا کانال ۷۳ هزار و ۷۶۶ واحد عقب‌نشینی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با پایان یافتن معاملات امروز بازار سرمایه ۷۳۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۳۳ میلیارد تومان در ۹۸ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد، شاخص کل ۲۶۱ واحد رشد کرد و به عدد ۷۳ هزار و ۷۶۶ واحد رسید.

بر اساس این گزارش، نماد شرکتهای پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان و گسترش نفت و گاز پارسیان بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را به نام خود کردند و نماد معاملاتی شرکتهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت و مدیریت پروژه های نیروگاهی بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

همچنین در بازار فرابورس در جریان معاملات امروز تغییر مالکیت بیش از ۲۲۹.۷ میلیون اوراق رقم خورد که بیشترین حجم معاملات به گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با ۹۹ میلیون سهم تعلق گرفت و پس از آن حق تقدم هلدینگ صنایع معدن خاورمیانه با معامله ۵۱.۴۶ میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را داشت.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر