کد خبر: 121357 A

تالار محصولات کشاورزی شاهد عرضه ۲۰۰ تن برنج هند به قیمت پایه ۳۶ هزار و ۵۰۰ ریال است. علاوه بر این، ۱۰۰ تن جو دامی آلمان نیز به قیمت پایه ۸۴۵۰ ریال عرضه می شود.

امروز شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حدود ۴۸ هزار تن انواع تختال A، B و C در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران حضور پیدا می‌کند.

به گزارش ایلنا، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۲۶ هزار تن تختال C را به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۳۰۰ ریال و به صورت سلف روی تابلوی عرضه می‌برد.
این شرکت همچنین، ۱۵ هزار تن تختال A را به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۱۶۰ ریال و به صورت سلف عرضه می‌کند. از دیگر محصول فولاد مبارکه اصفهان که در این روز عرضه می‌شود می‌توان به ۷۵۰۰ تن تختال B اشاره کرد که به صورت سلف و به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۲۳۰ ریال راهی تالار معاملات می‌شود.

علاوه بر این، در صورت تقاضا، شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر ۴۴۰۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۸ - ۲۵ را به صورت سلف و به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۳۵۰ ریال عرضه می‌کند.
این شرکت همچنین، ۱۳۲۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۸ - ۲۵ را به صورت نقد و به قیمت پایه ۱۷ هزار و ۱۰۰ ریال روی تابلوی عرضه می برد.

از دیگر محصولات عرضه شده در تالار محصولات صنعتی و معدنی می توان به ۵۵۰۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۴ - ۲۵ شرکت فولاد آذربایجان و ۱۶۰ تن سولفور مولیبدن شرکت صنایع ملی مس ایران اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن میشدوان به قیمت پایه ۷۹ دلار در هر تن است. علاوه بر این، ۴۴۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت های آذردوام یول، آذربام عایق کار، توسعه کروس انرژی و قیران پخش ستاره ایرانیان راهی تالار معاملات صادرتی می شود.

شایان ذکر است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، در صورت تقاضا، حدود ۲۱ هزار تن انواع مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی، آریاساسول، پلی نار، تبریز، رجال، شازند، مارون، مهر، نوید زرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه عرضه می شود.

در گروه قیر نیز ۲۲ هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد روی تابلوی عرضه می رود و شرکت نفت جی، در صورت تقاضا، با ۲۰ هزار تن انواع قیر در تالار معاملات حضور می یابد. شرکت آذربام عایق کار نیز ۲ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ را برای دادوستد راهی تالار معاملات می کند.

براساس این گزارش، تالار محصولات کشاورزی شاهد عرضه ۲۰۰ تن برنج هند به قیمت پایه ۳۶ هزار و ۵۰۰ ریال است. علاوه بر این، ۱۰۰ تن جو دامی آلمان نیز به قیمت پایه ۸۴۵۰ ریال عرضه می شود.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر