کد خبر: 122041 A

در بازار پایه فرابورس عرضه می‌شود؛

بلوک ۳ درصدی شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان به قیمت پایه هر سهم ۲۲۰۰ ریال، روز شنبه دوم آذرماه در بازار پایه فرابورس عرضه می‌شود.

گروه سرمایه‌گذاری سایپا تعداد ۲۷۹ میلیون و ۴۵۸ هزار و ۸۲۲ سهم معادل ۳ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری پارس آریان را به صورت یک‌جا و شرایطی روز شنبه عرضه می‌کند.
به گزارش ایلنا، بر این اساس قیمت پایه هر سهم ۲۲۰۰ ریال اعلام شده و قرار است روز شنبه دوم آذرماه به صورت یک‌جا و شرایطی توسط کارگزاری مفید از طریق بازار پایه فرابورس و بر اساس مقررات بازار سوم عرضه شود.
پرداخت حصه نقدی ثمن معامله، معادل ۱۰ درصد ارزش کل معامله به صورت نقد و ارایه یک فقره چک معادل ۹۰ درصد ارزش معامله در وجه فروشنده به تاریخ حداکثر ۳۰ روز تقویمی از تاریخ انجام معامله یا ارایه ضمانت‌نامه بانکی غیرمشروط به تاریخ مذکور طی ۴ روز کاری پس از انجام معامله از شرایط واگذاری این سهام اعلام شده است.
شرکت سرمایه‌گذاری پارس آریان با ۹ میلیارد و ۱۹۰ میلیون و ۸۰۰ هزار سهم ثبت شده به‌عنوان شرکت مادر گروه مالی پاسارگاد وظیفه همکاری در تاسیس، ایجاد و راه‌اندازی شرکت‌های زیرمجموعه این گروه مالی را بر عهده دارد و منابع مازاد خود را نیز در سایر فعالیت‌های اقتصادی نظیر سرمایه‌گذاری در سهام بورسی، پروژه‌های تولیدی، صنعتی و بازرگانی به کار گرفته است.

فرابورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر