کد خبر: 122943 A

فضای مثبت مذاکرات ژنو عامل اصلی روند صعودی و رکوردشکنی شاخص بورس در بازار امروز بود. در بازار امروز بیش از ۸۰۰ میلیون سهم به ارزش ۳۷۸ میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت و ارزش بازار سرمایه به ۳۸۵ هزار میلیارد تومان بالغ شد.

در جریان دادوستدهای امروز تالار شیشه‌ای، شاخص کل بورس در دقایق اولیه معاملات با رشد ۷۱۲ واحدی به عدد ۷۹ هزار و ۱۳۶ واحدی رسید اما در انتهای معاملات با ۴۵۰ واحد کاهش در کانال ۷۸ هزار و ۸۷۴ واحد ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فضای مثبت مذاکرات ژنو عامل اصلی روند صعودی و رکوردشکنی شاخص بورس در بازار امروز بود. در بازار امروز بیش از ۸۰۰ میلیون سهم به ارزش ۳۷۸ میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت و ارزش بازار سرمایه به ۳۸۵ هزار میلیارد تومان بالغ شد.

بر اساس این گزارش، شاخص بورس تهران که در ابتدای معاملات روند پر شتابی را آغاز کرده و در همان ساعات اولیه موفق به فتح قله ۷۹ هزار واحدی شده بود، در انتهای معاملات از موضع خود عقب نشینی کرد و روند محتاطانه ای را در پیش گرفت و در انتهای معاملات با ۴۵۰ واحد کاهش در کانال ۷۸ هزار و ۸۷۴ واحد ایستاد.

بر این اساس در بازار امروز شرکت‌های گسترش نفت و گاز پارسیان و بانکهای ملت، سرمایه گذاری غدیر، مخابرات، بانک پاسارگاد، صادرات، پتروشیمی پردیس، بانک پارسیان و تجارت موجب رشد دماسنج بازار سرمایه شدند.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر