کد خبر: 126228 A

بیشترین تاثیر در روند مثبت شاخص بورس تا این لحظه نیز توسط نماد شرکتهای سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و گسترش نفت و گاز پارسیان صورت گرفته است.

ایلنا: دقایقی پیش شاخص بورس با رشد ۵۱۳ واحدی به ارتفاع ۸۴ هزار واحد برگشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تا این لحظه از معاملات بازار سرمایه، نماگر بورس با دادوستد ۲۹۴ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۹ میلیارد تومان در ۱۹ هزار نوبت معاملاتی ۵۱۳ واحد رشد کرد و به عدد ۸۴ هزار و ۲۸۹ واحدی رسید.

بر اساس این گزارش، بیشترین تاثیر در روند مثبت شاخص بورس تا این لحظه نیز توسط نماد شرکتهای سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و گسترش نفت و گاز پارسیان صورت گرفته است.

این در حالی است که روز گذشته شاخص بازار اول(تالار اصلی) با ۲۱۴ واحد افزایش به رقم ۶۳۴۵۶ واحد رسید. و شاخص تالار فرعی با ثبت ۷۴۴ واحد کاهش عدد ۱۵۴۵۶۸ واحد را تجربه کرد. شاخص کل نیز در روز گذشته با ۶۹ واحد افزایش به رقم ۸۳ هزار و ۷۷۵ واحد رسیده بود.

به هر ترتیب نباید از یاد برد که بازار سهام برای تداوم روند صعودی نیازمند اصلاح و استراحت جهت تجدید قوای خود است و نمی‌توان لزوم ایجاد چنین شرایطی را در روند معاملات بورس نادیده گرفت.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر