کد خبر: 127310 A

امروز در روز موفق فروش میعانات گازی ۱۳ هزار و ۲۶۰ بشکه میعانات گازی پالایشگاه ایلام مجموعا به ارزش ۲۷ میلیارد ریال به فروش رسید.

حجم معاملات امروز بورس انرژی در روز پر فروش بازار فیزیکی به حدود ۱۰۰ میلیارد ریال رسید.

به گزارش ایلنا، در معاملات یک شنبه ۱۷ آذر، در رینگ داخلی بازار فیزیکی و در شروع ساعات معاملات ۴۴۲۰ بشکه میعانات گازی پالایشگاه ایلام از سوی شرکت ملی نفت با موفقیت به فروش رسید.
هر بشکه از این محموله حدود ۲ میلیون ریال کشف قیمت شد و به قیمت ۹ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال خریداری شد. در ادامه معاملات ۲ محموله دیگر میعانات گازی پالایشگاه ایلام به حجم ۸۸۴۰ بشکه هم روی پیشخوان بورس انرژی قرار گرفت که از سوی پالایشگاههای بخش خصوصی خریداری شد.
به این ترتیب امروز در روز موفق فروش میعانات گازی ۱۳ هزار و ۲۶۰ بشکه میعانات گازی پالایشگاه ایلام مجموعا به ارزش ۲۷ میلیارد ریال به فروش رسید.

امروز همچنین ۲۷۲۰ تن آیزوریسایکل پالایش نفت اصفهان به ارزش ۵۸ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال داد و ستد شد. از دیگر محصولات پالایشگاه اصفهان هم ۱۹۲ هزار لیتر حلال ۴۰۲ به ارزش ۳ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال به فروش رسید. ۱۸۰ هزار لیتر حلال ۴۰۶ پالایش نفت اصفهان هم در رینگ داخلی بازار فیزیکی به ارزش ۳ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال فروخته شد.

روز پرکار بازار فیزیکی با عرضه ۶۶ هزار لیتر حلال ۴۰۰ پالایش نفت اصفهان ادامه پیدا کرد و این محموله هم از سوی مشتریان به قیمت ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال خریداری شد.

امروز همچنین ۶۰۰ تن قطران واحد کک سازی و پالایش قطران زرند به ارزش ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عرضه شد و مورد معامله قرار گرفت.

حجم معاملات امروز بورس انرژی در روز پر فروش بازار فیزیکی به حدود ۱۰۰ میلیارد ریال رسید.

بورس انرژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر