کد خبر: 128917 A

در هفته گذشته معاملات قراردادهای آتی سکه طلا تحویل اسفندماه ۹۲ با ۱۹هزار و ۴۸۷قرارداد در ۷هزار و ۵۳۸نوبت در صدر قرار گرفت. ارزش معاملات قراردادهای مذکور به بیش از یکهزار و ۷۴۱میلیارد ریال بالغ شد.

در سومین هفته آذرماه، با انعقاد ۲۸هزار و ۸۳۸ قرارداد آتی سکه طلای تمام بهار آزادی در ۱۲ هزار و ۹۵نوبت توسط معامله‌گران در بورس کالای ایران، ارزش معاملات قراردادهای آتی سکه در این بورس طی هفته مذکور به بیش از۲هزار و ۵۷۶ میلیارد ریال رسید.

به گزارش ایلنا، در هفته گذشته معاملات قراردادهای آتی سکه طلا تحویل اسفندماه ۹۲ با ۱۹هزار و ۴۸۷قرارداد در ۷هزار و ۵۳۸نوبت در صدر قرار گرفت. ارزش معاملات قراردادهای مذکور به بیش از یکهزار و ۷۴۱میلیارد ریال بالغ شد.

بر اساس این گزارش رتبه دوم بیشترین معاملات قراردادهای آتی در هفته گذشته را قراردادهای آتی سکه طلا تحویل بهمن ماه ۹۲ به خود اختصاص داد. در هفته ای که گذشت ۳هزار و ۹۲۹قرارداد آتی سکه طلا تحویل بهمن ماه دریکهزار و ۹۱۰ نوبت و به ارزش بیش از ۳۴۶میلیارد ریال توسط معامله گران آتی منعقد شد.

جایگاه سوم بیشترین معاملات این قراردادها به قراردادهای سررسید اردیبهشت ماه اختصاص دارد که ۳ هزار و ۹۳ قرارداد آتی سکه طلا تحویل اردیبهشت‌ماه ۹۲ را به ثبت رسانده است. قراردادهای آتی سکه این سررسید در یک‌هزار و ۳۳۱ نوبت و به ارزش بیش از ۲۸۶ میلیارد ریال داد و ستد شد.

این گزارش حاکی است، قراردادهای آتی سکه طلا تحویل آذر و دیماه ۹۲ نیز به ترتیب با یک‌هزار و ۲۳۵ قرارداد و یک‌هزار و ۹۴ قرارداد در جایگاه بعدی این معاملات قرار داشتند.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر