کد خبر: 138620 A

گزارش ایلنا از پشت پرده بورس؛

هر چند افق بازار سرمایه همچنان مثبت است اما ممکن است شاخص کل بورس تا ۸۱ هزار واحدی نیز افت کند تا مدتی در فاز استراحت باشد.

بر اساس شنیده‌ها احتمال تغییر مدیریتی در سازمان بورس اوراق بهادار دور از انتظار نبوده و با روی کار آمدن دولت جدید باید شاهد پوست‌اندازی و تغییرات عمده در سازمان‌ها باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طی چند روز اخیر، بازار سرمایه تحت تأثیر شایعات با افت شدید شاخص‌ مواجه شده است. شایعاتی که حاکی از تغییر مدیریتی در سازمان بورس و خروج سهام افرادی مانند بابک زنجانی و ارتباط مدیران رده بالای این سازمان با وی اشاره داشته و همین موضوعات موجبات تشنج در بازار سرمایه را فراهم آورده است.

در این رابطه فعالین حوزه بورس معتقدند، با توجه به اینکه شاخص کل بورس از ۸۵ هزار واحد در ابتدای هفته به ۸۳ هزار واحد رسیده و ۲ هزار واحد تنزل داشته به نظر می رسد زمان مناسبی برای انتشار اوراق تبعی باشد.

هر چند افق بازار سرمایه همچنان مثبت است اما ممکن است شاخص کل بورس تا ۸۱ هزار واحدی نیز افت کند تا مدتی در فاز استراحت باشد.

بر اساس شنیده ها احتمال تغییر مدیریتی در سازمان بورس اوراق بهادار دور از انتظار نیست زیرا با روی کار آمدن دولت جدید باید شاهد پوست اندازی‌های سازمان‌ها نیز بود.

از سوی دیگر باید توجه داشت ساختار بازار مالی نیازمند آرامش بیشتر است و نمی توان یک شبه در بازار پایه تصمیم گرفت.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر