کد خبر: 201106 A

امروز، بورس کالای ایران شاهد عرضه ۴۰ گرید مواد پلیمری است. ضمن آن که هشت تولیدکننده کشور انواع قیر را در تالار صادراتی عرضه می کند.

امروز، بورس کالای ایران شاهد عرضه ۴۰ گرید مواد پلیمری است. ضمن آن که هشت تولیدکننده کشور انواع قیر را در تالار صادراتی عرضه می کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از بورس کالا، مجتمع های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، آبادان، آریاساسول، بندرامام، تندگویان، خوزستان، رجال، شازند، غدیر، قائدبصیر، لاله، مارون، مهر و پلی پروپیلن جم انواع مواد پلیمری را راهی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می کنند؛ از جمله مواد پلیمری عرضه شده در این روز می توان به انواع پلی اتیلن، SBR، پلی پروپیلن، ABS، PVC و پلی کربنات اشاره کرد. شرکت پالایش نفت اصفهان نیز با پنج هزار تن وکیوم باتوم و دو هزار تن لوب کات سنگین در تالار مذکور حضور می یابد.

همچنین در گروه قیر، در صورت تقاضا، حدود ۳۹ هزار تن انواع قیر شرکت نفت جی و ۳۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت قیر و عایق جنت آباد راهی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می شود.

تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۹۲۵۰ تن انواع قیر شرکت های نگین فخر آذربایجان، بام گستران، مشرق بام صنعت، پویندگان فن و تجارت بین الملل، بام گستر زرین شرق، مهر پارسیان، فراشیمی روز و اصفهان قیر است. علاوه بر این، ۱۰۰ تن عایق رطوبتی BOF شرکت پاسارگاد عایق پارس عرضه را در تالار مذکور تجربه می کند.

این گزارش حاکی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، یکهزار تن کنجاله سویا پرک و ۵۰۰ تن برنج وارداتی هندوستان عرضه می شود.

گفتنی است، شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) با ۱۳۰۰ تن شمش هزارپوندی ۹۹.۷، به قیمت پایه ۷۱ هزار و ۸۳۵ ریال، در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد. شرکت فولاد آذربایجان نیز در صورت تقاضا، ۵۵۰۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۴ - ۲۵ را به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۹۰۰ ریال راهی تالار معاملات می کند.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، حدود ۱۱۳ هزار تن انواع محصول در بازار فیزیکی بورس کالای ایران عرضه می شود.

بورس کالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر