کد خبر: 202759 A

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اولین بار نیست که در کشور برگزار می شود و در دوره‌های گذشته هم، منشا آثار مثبتی بوده است. وی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه در منطقه آزاد کیش فرصت های جدیدی برای تجار و فعالان پولی و مالی کشور ایجاد خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس انرژی گفت: از آنجایی که حضور در مناطق آزاد به ویزا نیازی ندارد، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند به راحتی وارد سرمایه‌گذاری‌های مشترک شوند و فعالیتهای خود را نیز به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایلنا، یاسر فلاح برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و بازار سرمایه همچنین نمایشگاه بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور را در جزیره کیش فرصت مناسبی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی توصیف کرد و گفت: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اولین بار نیست که در کشور برگزار می شود و در دوره‌های گذشته هم، منشا آثار مثبتی بوده است. وی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه در منطقه آزاد کیش فرصت های جدیدی برای تجار و فعالان پولی و مالی کشور ایجاد خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس انرژی از برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و حضور سرمایه‌گذاران خارجی در جزیره کیش به عنوان منشا یک اتفاق خوب خبر داد و افزود: از آنجایی که حضور در مناطق آزاد به ویزا نیازی ندارد، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند به راحتی وارد سرمایه‌گذاری‌های مشترک شوند و فعالیتهای خود را نیز به اشتراک بگذارند.

فلاح با تاکید بر اینکه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه باید در حوزه بازاریابی فعال باشند، ادامه داد: با توجه به بهبود روابط خارجی، فضای گفت‌وگو بین ایران و اروپا و حتی کشورهای غربی مثبت شده و همین فضای تفاهم و آرامش موجب شده تا ترس سرمایه‌گذاران خارجی برای ورود به ایران از بین برود.

وی با اشاره به شرایط ویژه جزیره کیش به عنوان منطقه آزاد تصریح کرد: عدم نیاز به ویزا و تشریفات جهت سرمایه‌گذاران خارجی و معافیت های گسترده مالیاتی فرصت مناسبی است تا فعالان و تجار ایرانی نیز در این نمایشگاه فعال باشند و مذاکرات جدی‌تری را پیگیری کنند.

فلاح همچنین به حضور بسیاری از فعالان حوزه انرژی حاضر در بورس اوراق بهادار در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: جزیره کیش در کنار بعد گردشگری، استعداد ویژه‌ای برای تبدیل شدن به پایگاه انرژی منطقه دارد و فعالان بورس حاضر در این نمایشگاه می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و در بخش سرمایه‌گذاری و هم در بخش فروش محصولات مشتریان جدیدی پیدا کنند.

وی با اشاره به حضور بورس انرژی در نخستین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و بازار سرمایه در جزیره کیش، افزود: در این نمایشگاه فرصت خوبی برای حضور و مذاکره فعالان بورسی با مشتریان جدید ایجاد شده و از حضور این مشتریان استقبال می‌کنیم.

‫نخستین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و بازارسرمایه و ششمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور ۲۹ مهر تا ۲ آبان در جزیره کیش‬ برگزار می‌شود.

انرژی ایران روابط عمومی و امور بین الملل سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری فرصت های سرمایه گذاری کشورهای غربی مناطق آزاد نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر