کد خبر: 214949 A

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز شاهد عرضه مس کاتد، مفتول و اسلب است.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز شاهد عرضه مس کاتد، مفتول و اسلب است.

به گزارش ایلناو به نقل از بورس کالا، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، در صورت تقاضا، چهار هزار تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران به قیمت پایه ۲۱۲ هزار و ۱۸۵ ریال راهی تالار معاملات می شود.

این شرکت همچنین در صورت تقاضا، ۳۵۰۰ تن مس مفتول و ۵۰۰ تن مس اسلب را عرضه می کند. از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۳۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۰۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد.

علاوه بر این ۲۷۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان عرضه را به قیمت پایه ۲۱۹ هزار و ۶۷۷ ریال تجربه می کند.

در گروه فولاد نیز، شرکت ذوب آهن اصفهان با ۱۷۶۰ تن سبد میلگرد مخلوط و ۱۶۵۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۲ - ۱۶ در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد.

شایان ذکر است، ۵۰۰ تن بیلت۶۰۶۳-۷ شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) و ۱۶۰ تن شمش روی ۹۹.۹۸ شرکت صنایع خالص سازان روی زنجان در تالار مذکور عرضه می شود.

این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۲۰۰ تن جو دامی و ۸۰ تن کنجاله آفتابگردان پلیت روسیه روی تابلوی عرضه می رود. علاوه بر این ۵۰۰ تن ذرت دانه ای اوکراین روی تابلوی عرضه می رود.

گفتنی است، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی شاهد عرضه حدود ۷۵ هزار تن مواد پلیمری، قیر، لوب کات، گوگرد گرانوله و وکیوم باتوم است.

امروز در تالار صادراتی نیز یکهزار تن عایق رطوبتی شرکت های عایق پیروز بام آسیا، اوچین گستر هیرکانیان و پاسارگاد عایق پارس عرضه می شود.

براساس این گزارش، در مجموع حدود ۱۱۹ هزار تن انواع کالا در بازار فیزیکی بورس کالای ایران عرضه را تجربه می کند.

اصفهان ایران بورس کالا پتروشیمی ذوب آهن روسیه فرآورده های نفتی فلزات فولاد محصولات کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر