کد خبر: 217457 A

معادل ۲۴۰۰ تن مرغ منجمد رنج ۱ و ۲ در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز عرضه می شود؛ این کالا از سوی شرکت پیشگامان نصر زنجان روی تابلوی عرضه می رود.

معادل ۲۴۰۰ تن مرغ منجمد رنج ۱ و ۲ در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز عرضه می شود؛ این کالا از سوی شرکت پیشگامان نصر زنجان روی تابلوی عرضه می رود.

به گزارش ایلنا و به نقل از بورس کالا، تالار محصولات کشاورزی همچنین شاهد عرضه ۷۹۹۰ تن خرمای کبکاب بوشهر است. علاوه بر این، یکهزار تن گندم دروم کهگیلویه و بویراحمد، ۵۰۰ تن ذرت دانه ای اوکراین و ۲۵۰ تن قند کارخانه قند بردسیر کرمان در تالار مذکور عرضه می شود.

این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، در صورت تقاضا، چهار هزار تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران به قیمت پایه ۲۱۰ هزار و ۱۰۹ ریال راهی تالار معاملات می شود. این شرکت همچنین در صورت تقاضا، ۳۵۰۰ تن مس مفتول و ۵۰۰ تن مس اسلب عرضه می کند.

از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۳۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۰۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد.

علاوه بر این، ۲۷۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان عرضه را به قیمت پایه ۲۱۷ هزار و ۵۶۱ ریال تجربه می کند.

در گروه فولاد نیز، شرکت ذوب آهن اصفهان با ۲۵ هزار تن شمش بلوم به قیمت پایه ۱۵ هزار و ۴۰۰ ریال و به صورت سلف در تالار معاملات حضور می یابد که در صورت استقبال مشتریان ۲۵ هزار تن دیگر به این حجم افزوده می شود. علاوه بر این، ۱۱۰۰ تن میلگرد A۳-۸ - ۱۰ شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش به قیمت پایه ۱۷ هزار و ۲۵۰ ریال عرضه می کند.

امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۰ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر، ۲۵ هزار تن انواع لوب کات، ۲۰ هزار تن وکیوم باتوم و ۲۶۳۶ انواع مواد پلیمری عرضه می شود.

گفتنی است، تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۷۱۰۰ تن انواع قیر و ۴۰۰ تن عایق رطوبتی است.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع بیش از ۱۹۱ هزار تن انواع کالا راهی بازار فیزیکی بورس کالای ایران می شود.

اصفهان ایران بورس کالا پتروشیمی ذوب آهن فرآورده های نفتی فلزات قند کهگیلویه و بویراحمد محصولات کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر