کد خبر: 226315 A

شاخص کل بورس امروز شنبه ۱ آذر ۹۳ به ۷۵ هزار و ۴۲ واحد شاخص صنعت به ۶۲ هزار و ۶۲۵، شاخص بازار اول به ۵۵ هزار و ۴۴۶ واحد و شاخص بازار دوم به ۱۴۶ هزار و ۵۱۵ واحد رسید.

امروز تعداد یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۵۲ میلیون تومان در ۱۰۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا‌، شاخص کل بورس امروز شنبه ۱ آذر ۹۳ به ۷۵ هزار و ۴۲ واحد شاخص صنعت به ۶۲ هزار و ۶۲۵، شاخص بازار اول به ۵۵ هزار و ۴۴۶ واحد و شاخص بازار دوم به ۱۴۶ هزار و ۵۱۵ واحد رسید.

بر این اساس، شاخص ۳۰ شرکت بزرگ ۱۰ واحد، آزاد شناور۲۰۰ واحد، بازار اول ۱۴۵ واحد، شاخص بازار دوم ۴۴۶ واحد و شاخص صنعت ۱۸۹ واحد افت را تجربه کردند.

همچنین امروز تعداد یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۵۲ میلیون تومان در ۱۰۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

ارزش بازاری بورس به ۳۳۸ هزار میلیارد تومان نزول کرد.

بازدهی ۱.۵ درصدی آبان ماه ۹۳

بر اساس این گزارش، روند شاخص کل نشان می‌دهد که این متغیر طی آبان ماه امسال، ۱.۵ درصد رشد داشت و در آخرین روز این ماه به ۷۵ هزار و ۲۴۸ واحد رسید.

در عین حال شاخص قیمت و سود نقدی هم که ابتدای آبان مسیر خود را از عدد ۳۰۱ هزار و ۶۱۳ واحد آغاز کرده بود، در پایان این ماه به ۳۰۶ هزار و ۱۵۲ واحد رسید.

آمار‌ها نشان می‌دهد که شاخص بازار اول هم در پایان آبان به رقم ۵۵ هزار و ۵۹۱ واحد رسیده است. شاخص بازار دوم هم که آبان را از ۱۵۴ هزار و ۱۷۹ واحد آغاز کرد در پایان ماه به ۱۴۶ هزار و ۹۶۲ واحد رسید. در عین حال، شاخص صنعت در ۳۰ آبان امسال به ۶۲ هزار و ۸۱۴ واحد رسید.

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر