کد خبر: 139678 A

استاندار بوشهر:

هیچ تبعیض و تذکر شفاهی به هیچ رسانه‌ای نداریم و همه رسانه‌ها و مطبوعات با رعایت قوانین جمهوری اسلامی می‌توانند آزادانه در جامعه فعالیت کنند.

استاندار بوشهر گفت: هر رسانه‌ای از هر گروه سیاسی می‌تواند آزادانه بنویسد و انتقاد سازنده داشته باشد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مصطفی سالاری در نشست با مسوولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افزود: استفاده از توان هنرمندان بومی در استان بوشهر ضروری است.

وی درباره محدودیت رسانه‌ها بیان کرد: همه رسانه‌ها از هر گروهی و جناحی برای ما برابرند و هیچ رسانه‌ای را در دولت تدبیر و امید محدود نمی‌کنیم.

استاندار وشهر ادامه داد: هر رسانه‌ای از هر گروه سیاسی می‌تواند آزادانه بنویسد و انتقاد سازنده داشته باشد.

سالاری اضافه کرد: نقد‌ها باید منصفانه باشد ولی در مقابل نقدهای غیر منصفانه نیز باید صبور و بردبار باشیم.

وی اظهار کرد: نقد به معنای اصلی آن به مثابه امربه معروف و نهی از منکر و مصداق یک وظیفه شرعی است که اگر این باب بسته شود فرصت پیشنهاد نیز در جامعه بسته می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: هنرمند بومی که نتواند در این استان اجرا داشته باشد ولی در استان‌های همجوار با مجوز اجرا می‌کند، بیانگر کج سلیقگی ما مسئولان است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: هیچ تبعیض و تذکر شفاهی به هیچ رسانه‌ای نداریم و همه رسانه‌ها و مطبوعات با رعایت قوانین جمهوری اسلامی می‌توانند آزادانه در جامعه فعالیت کنند.

سالاری افزود: جامعه به نشاط و تبادل افکار نیاز دارد و باید با همکاری همه افراد و دلسوزان نظام این زمینه در جامعه فراهم شود.

استاندار بوشهر گفت: همچنین عدالت در دادن آگهی‌ها از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مطبوعات باید رعایت شود.

وی گفت: روابط عمومی پیشانی دولت در مواجهه با مردم است و انعکاس مشکلات مردم به مدیران و انتقال سیاست‌های دستگاه‌ها به مردم نیز از سوی روابط عمومی‌ها انجام می‌شود.

سالاری یادآور شد: حسن خلق، رفتار و کارکرد مناسب مدیران روابط عمومی در هماهنگی مردم با دولت موثر است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: روابط عمومی‌ها به عنوان کانال اصلی ارتباطی با مردم باید ایفای نقش کنند و حتی اگر جواب دستگاه به خواسته فردی نه باشد نیز باید این جوان را با احترام و استدلال بیان کنند.

سالاری با اشاره به دهه مبارک فجر گفت: برنامه‌های دهه فجر باید با برنامه ریزی و شکوه خاص همراه با حضور مردم برگزار شود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر جامعه جمهوری اسلامی دستگاه های اجرایی استان رسانه روابط عمومی مشکلات مردم مطبوعات جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر