کد خبر: 146354 A

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر:

با توجه به اینکه در سطح شهر بوشهر فقط یک مجتمع فرهنگی هنری وجود دارد که اگر از هنرمندان گرفته شود، دیگر جایی برای فعالیت آنها وجود نخواهد داشت.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با اشاره به پلمب مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی گفت: تنها مجتمع فرهنگی شهر بوشهر خانه هنرمندان است که تعطیلی آن مشکلاتی را برای فعالیت این گروه‌ها ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا ندا عبدالله‌زاده در نشست یکشنبه شب شورای شهر بوشهر با بیان اینکه در مقطع کنونی هنرمندان بوشهر مظلوم واقع شده‌اند، افزود: با توجه به اینکه در سطح شهر بوشهر فقط یک مجتمع فرهنگی هنری وجود دارد که اگر از هنرمندان گرفته شود، دیگر جایی برای فعالیت آن‌ها وجود نخواهد داشت.

عبدالله‌زاده اضافه کرد: از استاندار خواهشمندیم به این ماجرا وارد شده و از طریق مصالحه، دادن زمین معوض یا شیوه مناسب دیگری، رضایت مالک مجتمع فرهنگی هنری بوشهر را جلب کرده تا به پلمب این محل فرهنگی پایان داده شده و بار دیگر مجتمع به هنرمندان واگذار تا زمینه توسعه فعالیت‌ آن‌ها فراهم شود.

این عضو شورای شهر بوشهر اضافه کرد: البته با توجه به عمر قریب ۲۰ ساله مجتمع فرهنگی هنری بوشهر جای تعجیب است که چرا طی این مدت مسئولان مربوطه پیگیر مشکل نبوده‌اند که اکنون باید شاهد پلمب این مجتمع باشیم.

زمین شورای شهر فرهنگی هنری فرهنگی فعالیت کمیسیون هنرمندان پلمپ مجتمع بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر