کد خبر: 149719 A

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

هفت اقامتگاه گردشگری با ظرفیت ۳ هزار چادر گروهی در سواحل شهر بوشهر ایجاد شده است و از ۲۰ اسفندماه این اقامتگاه‌ها فعال می‌شوند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهرگفت: هفت اقامتگاه گردشگری با ظرفیت ۳ هزار چادر گروهی در سواحل شهر بوشهر ایجاد شده است و از ۲۰ اسفندماه این اقامتگاه‌ها فعال می‌شوند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از بوشهر، شاپور رستمی در بررسی وضعیت، اسکان گردشگران در شهر بوشهر با بیان اینکه شهرستان بوشهر از هم اکنون آماده پذیرایی از گردشگران است اظهار کرد: امسال با توجه به شرائط آب وهوایی مناسب و وجود قابلیت‌های منحصر به‌فرد گردشگری پیش‌بینی می‌شود حجم گردشگران بیش از سال‌های گذشته به استان بوشهر مسافرت کنند.
وی با بیان اینکه زیرساخت‌های اسکان گردشگران در سواحل و شهرهای مختلف استان فراهم شده تصریح کرد: فعالیت ستاد تسهیلات خدمات سفر استان بوشهر برای پذیرایی از گردشگران در شهرهای مختلف استان از ۱۵ اسفند و در شهر بوشهر از ۲۰ اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کند.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از اجرای ۵ طرح بزرگ در شهربوشهر خبرداد و گفت: سال آینده ۵ طرح بزرگ عمران شهری، در بوشهر اجرا می‌شود که تحول مهمی در زیرساخت‌های شهری بوشهر ایجاد می‌کند.
رستمی از اجرای کانال دفع آب‌های سطحی در منطقه تنگک‌های شهر بوشهر خبرداد و گفت: این طرح با همکاری شهرداری و نیروگاه اتمی بوشهر اجرا می‌شود که نقش تاثیر گذاری در دفع آبهای سطحی در هنگام بارندگی دارد.
وی با بیان اینکه هفت منطقه اسکان گردشگران در شهر بوشهر مهیا شده است خاطرنشان کرد: در این هفت منطقه ۳ هزار چادر مستقر می‌شود که این اقامتگاه‌ها در مکان‌های مفرح شهر بوشهر استقرار یافته است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر تصریح کرد: علاوه بر استقرار ۳ هزار چادر گروهی و مهیا شدن مدارس، هتل‌ها و مراکز اقامتی ۴۰۰ کانکس نیز در ساحل شهر بوشهر استقرار یافته است.

استان بوشهر شهرداری گردشگری نیروگاه اتمی بوشهر سواحل استاندار اقامتگاه بوشهر هفت استقرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر