کد خبر: 158567 A

نادری سرپرست فرمانداری جم در استان بوشهر:

آبرسانی در بخش کشاورزی و آب شرب مردم و همچنین راه‌های داخلی از مشکلات اساسی جم است که برنامه‌های خوبی برای رفع مشکلات موجود و رفاه و آسایش مردم دارم.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان جم در استان بوشهر گفت: تلاش می‌کنیم با تلاش و همفکری و با استفاده از اعتبارات متمرکز ملی برای توسعه شهرستان اهتمام ورزم.

به گزارش " ایلنا " عبدالله نادری در مراسم معارفه خود گفت: آشنایی کاملی با شهرستان جم دارم و مشکلات این شهرستان را کاملا می‌شناسم.
وی افزود: آبرسانی در بخش کشاورزی و آب شرب مردم و همچنین راه‌های داخلی از مشکلات اساسی جم است که برنامه‌های خوبی برای رفع مشکلات موجود و رفاه و آسایش مردم دارم.
سرپرست فرمانداری شهرستان جم خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با تلاش و همفکری و با استفاده از اعتبارات متمرکز ملی برای توسعه شهرستان اهتمام ورزم و امیدوار هستیم تحول خوبی در جم ایجاد شود.
نادری تصریح کرد: صنعت نفت و گاز در جم قبل از عسلویه وجود داشته و هم‌اکنون نیز جم به عنوان پشتیبان اصلی منطقه ویژه پارس جنوبی به شمار می‌رود به طوری که شهرک‌های مسکونی جم میزبان کارکنان پارس جنوبی است و وزارت نفت باید توجه خاصی به جم داشته باشد.
وی بیان کرد: جم نقش مهمی در اقتصاد ملی دارد و باید وزارت نفت خسارت‌های وارده به مردم را از طریق زیرساخت‌های عمرانی جبران کند و پروژه‌های مهم را فعال سازد.
فرماندار سابق جم نیز در این آیین اظهار داشت: شهرستان جم از شهرستان‌های مهم و تاثیرگذار در استان و کشور است و ۶۷ شهید والامقام تقدیم نظام اسلامی کرده است.
عبدالرسول زارع افزود: امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " نامگذاری شده و همه باید در راستای تحقق شعار سال اهتمام ورزیم.
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال با مدیریت جهادی برای پیشرفت شهرستان تلاش کردیم و هم‌اکنون یک نیروی جوان‌ به عنوان فرماندار جدید فعالیت می‌کند که همه باید برای پیشرفت شهرستان کمک کنند.

فرماندار سابق جم خاطرنشان کرد: ناتمام ماندن طرح آبرسانی کوثر از جمله مشکلات و معضلات این شهرستان است و امیدوار هستیم شاهد رفع مشکلات در مسیر اجرای این پروژه مهم باشیم.

زارع گفت: سال گذشته ۱۴۵ پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال برای شهرستان جم مصوب شد که امیدوار هستیم امسال با تخصیص اعتبارات شاهد فعال شدن پروژه‌ها باشیم.

در این آیین با تقدیر از زحمات عبدالرسول زارع(فرماندار سابق)، عبدالله نادری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جم معرفی شد.

استان بوشهر اقتصاد بخش کشاورزی پارس جنوبی صنعت مشکلات معارفه مقام معظم رهبری نظام اسلامی نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر